Rikasta oma sündmust pärimusmuusikaga
Täiendamaks seminaripäeva, vahepalaks sünnipäevapeole või lisaks ekskursioonile saab aidas veel muudki meeleolukat ette võtta.
Õpitoad
Huvilistel on hea võimalus ise pärimusmuusikat pilli või hääle abil praktiseerida. Professionaalsete õpetajate käe all saab algteadmisi omandada erinevates õpitubades. Õpitubade kestus on 45 minutit ning hind kokkuleppel. Pillid on kohapeal olemas.
Väikekandle kursus
Tutvustame väikekandle mängu algtõdesid ja näitame, kuidas seda on mängitud ja milliseid mängutehnikaid saab kasutada. Osalejad saavad ise proovida, kuidas kandlel lihtsamaid lugusid mängida.
Grupi suurus: kuni 10 inimest.
Läbiviijad: Aime Reier või Margit Kuhi
Parmupillikursus
Parmupillikursusel osalejad saavad tuttavaks meloodia tekitamise algtõdedega ning õpivad neid lihtsamates pillilugudes rakendama.
Grupi suurus: kuni 25 inimest
Läbiviijad: Cätlin Mägi, Juhan Suits või Merike Paberits
Laulumängud
Kursusel osalejad õpivad lihtsamaid pärimuslikke laulumänge ja tutvuvad erinevate võimalustega, kuidas mänge praktiliselt läbi viia. Laulame ja mängime koos!
Grupi suurus: 25 inimest
Läbiviijad: Meelika Hainsoo, Janne Suits või Annika Mändmaa
Pärimusmuusika kontsert
Tegu on kontserdiga, mis tutvustab vahetute elamuste kaudu eesti pärimusmuusikat. See on asjatundlik, kaasahaarav ja rõõmus täiendus seminari lõpetuseks, koolituse vahepalaks.
Kontserdi panevad elama inimesed, kes väga armastavad pärimusmuusikat ning nakatavad kuulajaid oma pühendumuse ja isikliku kogemusega. Kas on soov tutvuda erinevate pärimuspillidega või hoopis avastada elektroonilise pärimusmuusika maailma? Lähtuvalt korraldaja soovidest leiame muusikud, kes kõige paremini oma kontserdiga seda tutvustavad.
Kontserdi kestus on 45 minutit ning hind kokkuleppel.
Publiku arv on kuni 80 inimest. Suuremate gruppide puhul on hind kokkuleppel.