Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Viljandi panevad helisema poolsada mandoliinimängijat

17. november 2016

25. novembril kell 19 kutsutakse kõiki taas Tantsumajja Viljandi pärimusmuusika aita. Kadripäeval toimuva Tantsumaja panevad eriliselt kõlama ligi poolsada mandoliinimängijat.

„Südame paneb puperdama ja jalad lendlema suurt-sugune orkester, kus mandoliine mängivad nii noored-vanad kui mehed-naised. Lääne-Virumaalt pärit pillimehed on sügishooajal tantsulist repertuaari harjutanud ja mängivad suure rõõmuga viljandlastele tantsuks," kutsub Tantsumaja perenaine Kairi Leivo kõiki erakordsele õhtule kohale tulema.

Lisaks mandoliinidele loovad peo meeleolu hiiukandled Janne Suitsu, Annika Mändmaa ja Kadri Lepassoni kogenud sõrmede all, Liisa Koemetsa Tudengitrio ja nagu ikka, algab Tantsumaja Merike Paberitsi tantsusammude õpitoaga. Täpsem info www.folk.ee või ürituse Facebookist

Tantsumaja on Eesti Pärimusmuusika Keskuse loodud peoformaat, mis meenutab vanu häid külapidusid. Kord kuus saab vahetus õhkkonnas tantsu lüüa, nautida külapeo kaasakiskuvat meeleolu, kuulata elavat pärimusmuusikat koos ärksate pillimeeste ja mõnusa seltskonnaga. Õppida teadjate õpetusel tantsusammegi.

August Pulsti õpistu on pärimusmuusikaõpet pakkuv vabahariduskool, mis sai oma nime vanavarakoguja ja Eesti muusikalise pärandi jäädvustaja August Pulsti (1889-1977) järgi. Õpistu tegutseb Pärimusmuusika aidas Viljandis. Korraldame pärimuskultuuriga seotud kursusi, koolitusi, koolikontserte ja õpitubasid üle Eesti. August Pulsti õpistu koduleht

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised