Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Pärimusmuusika auhindade Etnokulp rahvahääletusel tehti hääletusrekord

6. oktoober 2016

Täna südaöösel lõppes pärimusmuusika auhindade Etnokulp 2016 rahvahääletus. Tänavu andis oma lemmikute eest hääle rekordarv inimesi ning tulemused selguvad 7. oktoobri õhtul pärimusmuusika aidas ja otseülekandes telekanalil ETV2

Eesti Pärimusmuusika Keskuse juhataja Tarmo Noormaa sõnul oli tegemist läbi aegade edukaima Etnokulpide rahvahääletusega ning seda mitte ainult seetõttu, et püstitati hääletusrekord, vaid märkimisväärt on ka nominentide mitmekesisus ning artistide pühendumus rahvahääletuse propageerimisel. „Eesti pärimusmuusika head seisu ning kulpide tähtsust artistide jaoks tõestab hästi see, et hääletus oli erakordselt tasavägine ning suur osa muusikuid pingutas oma fännide mobiliseerimiseks kõvasti,“ selgitas Noormaa.

Oma hääle andis parimate pärimusmuusikute väljaselgitamiseks 2510 inimest ning see on Etnokulpide hääletusrekord.

Lisaks Etnokulpidele juhtub sel nädalavahetusel, 7. ja 8. oktoobril pärimusmuusika aidas veel nii mõndagi, sest juba 14. korda toimub Viljandis Pärimusmuusika lõikuspidu, mille raames astuvad teiste seas lavale Zetod ja Lõõtsavägilased, Ungari tänapäeva üks tuntumaid ja põnevamaid naislaulikuid Beata Palya, suvisel festivalil võimsaid elamusi pakkunud Iiri harfimängija Laoise Kelly ning paljud teised!

Rohkem infot leiab siit!

paerimusmuusika loikuspidu kris sueld 116 20151013 1018195850

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised