Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Talveunest ärganud Zetod üllitasid singli ja annavad aprillis kaks kontserti

8. aprill 2016

Tänavu kevadel juba 13-aastaseks saav muusikaline fenomen Zetod on talveunest ärganud! Setomaa esirokkarid laadisid üles oma värske singli „Ku sa lupat“ ning annavad peagi kaks ainumat kontserti sel kevadel.

Singel „Ku sa lupat“ (Kui sa lubad) on paljudele Venemaal elavatele rahvastele, teiste seas Siberi setodele tuntud meloodiaga esitatud naljalaul. Poisil on külm üksinda magada ja ta läheb õhtul küla peale. Külanaised kurjustavad esmalt noormehega, kuid juhatavad ta siis aita tüdrukute juurde. Poiss lubab sellele neiule suud anda, kes talle naiseks tuleb.

„Selles loos on miski, mis viib meid meie algusaega tagasi. Me tõepoolest alustasime 13 aastat tagasi, mil osad meist olidki vaid 13-aastased. Siis oli naisteteema väga aktuaalne, nagu nüüdki,“ naljatab ja kirjeldab olukorda Zetode ninamees Jalmar Vabarna.

Nii singel „Ku sa lupat“, kui ka paljud teised värskemad ja vanemad lood tulevad live‘is ettekandele juba järgmise nädala lõpus – 15. aprillil Tartus Püssirohukeldris ja 16. aprillil Tallinnas Sinilinnus, kus Zetodele lisaks kuuleb ka tulevasi folgikuningaid – Lõõtsavägilasi. Piletid on eelmüügis Piletilevis.

Kuula singlit „KU SA LUPAT“ - soundcloud.com/zetod/ku-sa-lupat

zetod

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised