Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Algas XXIV Viljandi pärimusmuusika festivali passimüük

1. detsember 2015

1. detsembri hommikul kella 10.00-st saab osta passe järgmisele Viljandi pärimusmuusika festivalile

Sarnaselt eelmistele aastatele, saab passe ja päevapasse osta Piletilevi müügikohtadest ja veebipoest.

Tavapäraselt detsembri algul müüki tulevasse piletivalikusse kuuluvad sarnaselt eelmisele aastale festivalipassid, millega saab nelja päeva jooksul osa kõigist Folgi sündmustest, päevapassid ja eelmisel aastal esmakordselt pakkumisel ka eriti soodsad, 34 eurosed noortepassid. „Noortepassi saavad soetada 17-26 (ka) õppivad noored ja neid tuleb müügile piiratud koguses“, sõnas tänavuse festivali piletimüügipealik Laidi Sergejeva. „Kuna eelmisel aastal oli noortepassi vastu huvi suur ja müüki pandud kogus sai juba enne festivali otsa, soovitame ka tänavu oma ost varakult sooritada, sest see on soodsaim võimalus Baltikumi ühest suurimast muusikafestivalist osa saada“, vihjas Sergejeva.

Sarnaselt eelmisele festivalile kulgeb ka EMT/Elion klientidele mõeldud passide müük. „2014. aastal alustasime EMTi klientide passide müüki samuti juba detsembri algul, et tagada piletimüügisüsteemi lihtsus ja läbipaistvus“, sõnas Laidi Sergejeva. Samuti on loogilsemaks muudetud ka festivali passide müügisüsteem, kus passid on jagatud kahte hinnakategooriasse: esimesed 900 müüakse 62 eurose hinnaga ja järgmised 900 69 euroga.

XXIV Viljandi pärimusmuusika festival toimub seekord 28.-31. juulini 2016. aastal. Tänavuse festivali teemaks on „Naiste hääl“ ja see on pühendatud naiselikule eneseväljendusele laulu ja pillimängu kaudu. Vaata lähemalt järgmise festivali teema kohta siit: www.folk.ee/festival

Vaata lisaks siit

Otselink Piletilevisse

Lisainfo EMT/Elion klientidele mõeldud pakkumise kohta

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised