Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Viljandis pärimusmuusika aidas on avatud fotonäitus „Elu kahe maailma piiril“

28. juuli 2015

Näitus esitleb fotograaf Silver Kommusaare pilte innovatsioonist Lõuna-Eestis

Lõuna-Eesti fotonäitus, mis sündis koostöös ajakirjaga National Geographic Eesti, on pärimusmuusika aidas avatud augusti lõpuni. National Geographic Eesti peatoimetaja Erkki Peetsalu ütles näituse fotovalikut kommenteerides, et pildile on jäänud need nutikad tegemised, mis on sündinud traditsioonilise eluviisi, esivanemate tarkuse ja tänaste tehnoloogiate ühendamisel ning mis võimaldavad kohalikul elanikul ennast teostada, tulu teenida ning peale kauba veel ka maailma parandada.

Näitus on üks osa Lõuna-Eestit hõlmavast projektist „Elu kahe maailma piiril", mille raames paigutati 2013. aasta suvel avastamist väärt paikadesse National Geographicu suured kollased aknad. Tegemist on kuue Lõuna-Eesti maakonna ühisprojektiga, mille algatasid kohalikud Leader tegevusgrupid koos ajakirjaga National Geographic Eesti. Lisaks seni avaldatud kahele marsruudikaardile – kultuuri- ja ajaloohuvilistele ning aktiivse puhkuse ja looduse huvilistele – ilmus aasta alguses ka innovatsioonimarsruudi kaart, mille abil on võimalik tutvust teha Lõuna-Eesti innovaatiliste ja jätkusuutlike väikeettevõtete ning ettevõtmistega.

Enne Lõuna-Eestisse tulekut tasub huvilisel kindlasti külastada „Elu kahe maailma piiril" veebikodu www.visitsouthestonia.com ning soetada ka Lõuna-Eesti lugude ja heade pakkumiste raamat, mida on võimalik osta nii Pärimusmuusika Aidast kui ka Rahva Raamatu ja Apollo poodidest ning Lõuna-Eesti Selveritest ja turismiinfokeskustest. Juunis avanes ka Lõuna-Eesti ühine pakkumiste veebikeskkond - pakkumised.visitsouthestonia.com, kus ettevõtjad saavad osaleda oma nädalapakkumistega ning külastajad võtta kuponge, et avastada Lõuna-Eestit. Juuli algusest käivitus taas „Elu kahe maailma piiril" foto- ja videokonkurss, mille seekordsed peategelased on Lõuna-Eesti inimesed ja siinne innovatsioon. Vaata lähemalt: aknad.visitsouthestonia.com

Näitus on külastajatele avatud kahel perioodil: 1.-19. juuli ning 1. – 31. august.

Lisainfo näituse kohta:
Kristiina Timmo
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
53409873

näitus

 

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised