Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Viljandi pärimusmuusika festival ja Seto Folk pakuvad ühist festivalipassi tõelisele folgisõbrale

4. mai 2015

Esmakordselt ajaloos on kaks folgifestivali löönud käed ja pakuvad tõelisele folgisõbrale välja soodsa võimaluse külastada kaht festivali ühe passiga

Viljandi pärimusmuusika festivali ja Seto Folgi ühispass tuleb Piletilevi kaudu müügile alates 4. maist, soodsamat festivalikülastust pakkuvaid pääsmeid tuleb müügile vaid 200 tükki ning nende hinnaks on 85 €.

Viljandi pärimusmuusika festival on tänavu juba 23ndat korda juulis Viljandi lossimägedes ja südalinnas peetav Baltikumi suurimaid muusikafestivale. 20 000 külastajat, sajad esinejad ja kontserdid, filmiprogramm, regilaulupesa, muinasjututuba, pillilaat, käsitööhoov, näitused ja mitmekesine õpitubade programm on võitnud folkmuusika austajate südamed nii siin kui sealpool piiri. Tänavuse festivali teemaks on „Vabadus", millega korraldajad tahavad juhtida tähelepanu pärimusmuusika uuele lainele, kus ka omaloomingul ja improvisatsioonil on oma koht. Lisaks puudutatakse selle teemaga ka piirkondi, kus vabaduse mõistel on hoopis teine tähendus kui me harjunud oleme - näiteks nagu Ukraina, Šotimaa ja Mordva.
Vaata lähemalt festivali ja artistide kohta siit

Seto Folk on festival, kus muusika ja looduse koosmõjust sünnivad elamused ja tärkab inspiratsioon. Teemaga „Näitame keelt!" on festival võtnud fookusesse soome-ugri rahvaste keeled ja pärimusmuusika. Põnevad kontserdipaigad, hommiku- ja öökontserdid lodjal, järve ääres, talumuuseumi arhailises rehetoas ja mujalgi loovad õhkkonna, mis laseb muusikal kuulajaid tõeliselt kõnetada. Seto Folgi matkaprogramm viib külastajad Setomaa metsadesse, kus RMK matkajuhid aitavad üles leida need erilised kohad, mis üksi avastades jääksid leidmata. Peresõbralikud lastealad teevad pisiperega festivali külastamise tõeliselt nauditavaks. Laadaplatsil müüvad meistrid kohalikku käsitööd, maitsta saab ehedat seto toitu ja koduõlut ning kogeda tõelist seto külalislahkust.
Vaata lähemalt siit

Lisainfo: Ühispass tagab pääsu mõlemale festivalile. Esmalt tuleb pilet esitada Seto Folgi piletipunktis, kus see elektrooniliselt kontrollitakse ning käepaela vastu vahetatakse. Pilet tuleb alles hoida ning Viljandi pärimusmuusika festivalil käepaela vastu vahetada.

Ühispass Piletilevis

yhispass

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised