Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kandideeri Folgile vabatahtlikuks!

1. aprill 2015

XXIII Viljandi pärimusmuusika festival ootab oma meeskonda tublisid ja rõõmsameelseid vabatahtlikke, kes soovivad anda endast kõik festivali ladusa ja külastajasõbraliku korralduse tagamiseks

Kui sa oled vähemalt 18- aastane ning tahad teha midagi head ja kasulikku, veeta oma vaba aega sisukalt ja lõbusalt, leida uusi sõpru ja tuttavaid ning seejuures omandada uusi oskusi ja teadmisi, siis täida allolev ankeet ning saada see teele.

Meie ootame sinult initsiatiivikust, kohusetundlikkust, head suhtlemisoskust, usaldusväärsust, avatust ning sõbralikkust ja valmisolekut meeskonnatööks.

ENNE KUI ASUD ANKEETI TÄITMA, mõtle palun enda jaoks läbi, kas sul on ikka võimalik viibida Viljandis alates 22. juuli lõunast, mil algavad koolitused kuni 26. juuli hilisööni (erinevatel meeskondadel võivad tööajad mõneti erineda). Festivali vabatahtlike lõplik nimekiri selgub jaanipäevaks.

Kui ülal kirjutatu sinu soovi ja tahtmist ei kõigutanud, siis täida ankeet siin

Lisainfo:

Mare Lilienthal, festivali personalipealik
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
52 80 739

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised