Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Pärimusmuusika ait sai tähtsa auhinna

25. märts 2015

Eilsel Eesti Muusikaettevõtluse auhinnagalal pärjati pärimusmuusika ait „Aasta klubi/kontserdimaja“ tiitliga!

Esimest korda toimunud Eesti Muusikaettevõtluse auhinnagala eesmärk on tunnustada muusika valdkonnas tegutsevaid isikuid ja organisatsioone ning teavitada üldsust selle valdkonna olulisusest.

Aidale auhinna toonud kategoorias kandideerisid Eestis paiknevad klubid või kontserdimajad ja auhinna sai žürii hinnangul parim koht muusikaürituste läbiviimiseks. Auhinnasaaja valikul võeti arvesse seda, kas maja teeb oma programmi, aga ka seal töötavate inimeste koostöövalmidust ja kontserdikorraldajatega suhtlemist.

Lõppvooru, ehk kolme parima hulka said lisaks aidale veel Nordea kontserdimaja ja klubi Sinilind.

Ühena auhinda vastu võtmas käinud aida administraator Silja Soo kommenteeris aidale osaks saanud au järgmiselt: „Mul on väga hea meel, et pärimusmuusika ait teiste nominentide Nordea kontserdimaja ja Sinilinnu kõrvalt silma paistis. See on suur tunnustus kogu aida meeskonnale, sest hindamisel võeti arvesse nii koha omapära kontserdipaigana kui ka suutlikust oma programmi koostada. Kindlasti lisab see motivatsiooni tulevikus veelgi enam kvaliteedile ning mitmekesisusele keskenduda.“

Pildil on auhinda vastu võtmas käinud maja administraator Silja Soo, Eesti Pärimusmuusika Keskuse juhataja Tarmo Noormaa ja projektijuht Anu Rannu. Palju õnne meile!

 

emea 131

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised