Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kuula esimest singlit Svjata Vatra peagi ilmuvalt plaadilt

17. märts 2015

Ansambel Svjata Vatra tähistab 10. sünnipäeva ning annab peagi välja uue albumi "Vabadus", mille esimene singel "Andesta! Armasta! Ela!" on nüüd avalikkuse ette jõudnud

Lugu sündis 2014. aasta Ukraina sündmuste ajendil, mil Svjata Vatra solisti Ruslani sünnimaal leidsid aset pöördelised sündmused.

Kui ansambel möödunud aasta novembris Ida-Ukrainas heategevuskontserte andmas käis, tekkis selge arusaam, et endas tuleb leida jõud andestada, luua enda ümber usaldust, mitte agressiooni ja viha ning edasi elada rahus, üksmeele otsingutes ja armastuses, seisab ansambli pressiteates.

Lisaks uue loo ilmumisele on ansamblil veel üks uudis - nendega on liitunud uus basskitarrist Arlet Tiigi, kellega uus lugu on esimeseks koostööks. Debüütkontsert "Svjata Vatra koos bassiga" leiab aset 28. märtsil Vaba Laval, Tallinn Music Weeki Viljandi Folgi showcase'il.

Uue singli "Andesta! Armasta! Ela!" ukrainakeelsed sõnad on kirjutanud Ruslan Trochynskyi ning eestikeelse versiooni on need Anzori Barkalaja poolt. Ansambel esitab lugu mõlemas keeles.

Lugu salvestati Roundsound stuudios Tallinnas märtsis 2015, master ja loo kokkumäng Keijo Koppel ja Marko Atso.

Loole on plaanis filmida ka ansambli ajaloo esimene muusikavideo ning selleks plaanitakse koostööd filmirešissööri Oles Sanini ja eesti filmitegijatega.

Kuula "Andesta! Armasta! Ela!" siit, laivis tuleb lugu ettekandele juba 28. märtsil, kui Svjata Vatra astub üles Tallinn Music Weeki Folgi Showcasel.

svjata

 

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised