Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Algas XXIII Viljandi pärimusmuusika festivali passimüük

1. detsember 2014

Alates 1. detsembri kella 13.00-st algas järgmise Viljandi pärimusmuusika festivali passimüük. Sarnaselt eelmistele aastatele, saab passe ja päevapasse osta Piletilevi müügikohtadest ja veebipoest


Tavapäraselt detsembri algul müüki tulevatele festivalipasside müügipoliitikas on seekord üks suurem uuendus. Nimelt on lisaks festivali- ja  päevapassile esimest korda müügis ka noortepass. Noortepass maksab 32 € ja seda saavad omale soetada 17-26 (ka) aastased õppivad noored. „Oleme ammu arutanud nooremale publikule soodsama hinnaga festivali külastamise võimaluse pakkumisest, tänavu see lõpuks noorte passi näol ka realiseerus", kommenteeris olukorda Viljandi pärimusmuusika festivali piletimüügipealik Anu Rannu. „Kuna noorte passe tuleb müügile piiratud koguses ja eeldada on, et neid saadab suur huvi, siis soovitame kõigil huvilistel kohe võimalust kasutada".

Teistmoodi kulgeb seekord ka EMT Topeltpluss klientidele mõeldud sooduspasside müük. „Kui eelmistel aastatel alustasime Topeltpluss klientide passide müüki aprillis, siis seekord otsustasime ka nende müügiga alustada juba detsembri algul, et piletimüügisüsteem oleks lihtsam ja läbipaistvam", sõnas Rannu. Lihtsamaks on muudetud ka festivali passide müügisüsteem, kus passid on jagatud kahte hinnakategooriasse.

XXIII Viljandi pärimusmuusika festival toimub seekord 23.-26. juulini 2015 aastal. Tänavuse festivali alateema on Vabadus, mis on inspireeritud hetkeolukorrast pärimusmuusikas ja maailmas toimuvast üldisemalt. Vabaduse teemaga tahavad korraldajad juhtida tähelepanu uue muusikute põlvkonna lähenemisele pärimusmuusikale, kus on koht ka omaloomingul ja improvisatsioonil.

 

Lisainfo:
Anu Rannu, festivali piletimüügipealik
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
5 330 4928

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised