Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Eesti Pärimusmuusika Keskus korraldab Tartus parmupillipäeva

1. detsember 2014

6. detsembril toimub Tartu Katoliku Hariduskeskuses Tartu esimene parmupilllipäev. See on parmupillimängule pühendatud õppepäev, mis on mõeldud kõigile Tartu ja Lõuna-Eesti parmupillihuvilistele, olenemata mänguoskusest

Hommikupoolikul toimuvad parmupilli õpitoad algajatele ja edasijõudnutele, saab omandada nii algteadmisi kui lihvida praktilisi üksi- ja koosmängu oskusi.

Õhtupoolikul täiendatakse oma parmupillirepertuaari uute lugudega ja harjutatakse orkestrimängu. Päeva lõpetab suur ühiskontsert ja jämm.

Tartu esimene parmupillipäev on eellöögiks 7. veebruaril Tallinnas toimuvaks II Parmupillifestivaliks. Parmupillipeva korraldajad ja läbiviijad on Eesti üks parimaid parmupillimängijaid Cätlin Mägi ja Kairi Leivo August Pulsti õpistust.

Parmupillipäevast osavõtt on tasuta (tänu Kultuurkapitali Tartumaa ekspertgrupi toetusele), vajalik on eelregistreerimine. Parmupille saab laenutada ja osta kohapealt.

6. detsembril toimuva parmupillipäeva ajakava:

11.30 Kohv ja kogunemine
12.00 Õpitoad algajatele ja edasijõudnutele
14.00 lõunapaus
15.00 Trikkide ja nippide õpituba ja repertuaari õpituba
16.00-17.00 Parmupillimäng orkestris ja orkestrilugude harjutamine
18.00 Jämm Genialistide klubis

Lisainfo:

Kairi Leivo, August Pulsti õpistu juhataja
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
434 2060, 56 918 768

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised