Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Eesti Pärimusmuusika Keskus kuulutab välja stipendiumikonkursi

25. november 2020

Eesti Pärimusmuusika Keskus kuulutab välja stipendiumikonkursi, mille eesmärk on toetada pärimusmuusika-alast loometegevust. Tulemuseks võib olla kontserdikava, arranžeeringud, arhiivisalvestiste transkribeerimine, (online)-kontserdid, -loengud, -tunnid, väljaanne (helikandja, trükis, digitaalne album, õpik), aga ka enesetäiendamine.

Stipendiumikonkursil osalemise kriteeriumiteks on taotleja pädevus pärimusmuusika valdkonnas, veenvus ning kirjeldatud tulemuse olulisus ja teostatavus. Taotleja peab olema eraisik ning Eesti Vabariigi kodanik.

Stipendiume jagatakse kokku kuni kümnele inimesele. Ühe stipendiumi suurus on 2000 eurot.

Stipendiumi taotlemiseks tuleb hiljemalt 11. detsembriks täita Eesti Pärimusmuusika Keskuse kodulehel asuv avaldus, kus on kirjeldatud kunstilist ideed, eesmärki, teostamise ajaplaani ning tulemust. Lisaks tuleb kirjeldada oma eelnevat loomingulist tegevust.

Stipendiumi saajad kuulutatakse välja 17. detsembril ja stipendiumid makstakse välja hiljemalt 31. detsembriks 2020.

2021. aasta lõpus toimub suuline vestlus stipendiaatidega.

Kui stipendiumi toel valmib konkreetne tulemus, peab selles olema välja toodud stipendiumi andja logo ja nimi.

Stipendiumi eraldamise otsustab laekunud stipendiumitaotluste alusel Eesti Pärimusmuusika Keskuse poolt kokku kutsutud stipendiumikomisjon. Stipendiumi eraldamisel hinnatakse kandidaate stipendiumikonkursi tingimustes sätestatud kriteeriumite alusel.

Komisjon ei ole kohustatud stipendiumi määramise otsust põhjendama ja otsus ei kuulu vaidlustamisele.

Stipendiumikomisjonil on õigus jätta stipendium(id) välja andmata, kui ei ole piisavalt konkursitingimustele vastavaid kandidaate.

Kandideeri siin:

Vorm pole avalik

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised