Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Noortebänd 2014 ootab demosid

25. september 2014

Septembri esimesest nädalast kuni 31. septembri südaööni on avatud registreerimine üle-eestilise konkursi Noortebänd 2014 demovooru.

Konkursist on oodatud osa võtma kõik omaloomingut viljelevad kollektiivid, kelle koosseisu kuulub vähemalt kaks kuni 26-aastast noort. Kui bändi repertuaar peab olema omalooming, siis muusikastiil seevastu ei ole oluline. Samuti on tähtis jälgida, et esinemisel kasutataks vähemalt kahte liveinstrumenti või vokaali.

Noortebänd 2014 demovoorust osavõtmiseks saab oma bändi registreerida noortebändi kodulehel www.noorteband.ee ning juurde tuleb lisada demolugu. Registreerumine on avatud kuni 31. septembri südaööni.

Seejärel valib žürii välja 28-32 kollektiivi, kes pääsevad oktoobris Tallinnas ja Tartus toimuvatele eelvoorudesse. Eelvoorudest valib žürii ja publik välja poolfinalistid, kes hakkavad mõõtu võtma novembris Tallinnas toimuval poolfinaali voorus. Sealt omakorda valitakse finalistid jällegi žürii ja rahva poolt. Noortebänd 2014 finaal leiab aset novembris.

Parimad bändid saavad loomulikult ka väärikalt premeeritud. Muuhulgas kuuluvad auhindade hulka näiteks salvestusajad ja esinemised erinevatel muusikasündmustel. Tasub meeles pidada, et Eesti pikimate traditsioonidega noortele suunatud bändikonkurss võib olla suureks ukseks laia maailma. Noortebändi konkursist on tuule tiibadesse saanud sellised bändid nagu Sibyl Vane, Animal Drama, Ziggy Wild, Tenfold Rabbit ning paljud teised. Noortele muusikutele suunatud konkurss toimub tänavu 14. korda.

Lisainfot reeglite ning registreerimise ja kõige muu kohta saate Noortebändi kodulehelt – www.noorteband.ee – ning Noortebändi Facebooki lehelt.

Täpsem info:

Krsitine Kebbinau
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
tel: +372 56 50 39 36

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised