Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Üleskutse muusikutele!

2. august 2023

Sel sügisel, 6. oktoobril, toimub Lõikuspeo festivali raames Viljandis taas etnokulpide auhinnagala. Palume kõigil see kuupäev endale kalendritesse kirja panna - olete kõik palavalt oodatud seda sündmust ja pärimusmuusikute kambavaimu üheskoos tähistama!

Selleks, et saaksime Etnokulp 2023 jagamisprotsessi täisväärtuslikult ellu viia, palume kõigil muusikutel saata meile oma muusikat kuni kuupäevani 4.08.2023. Oodatud on kõik singlid, lühikesed ja pikad albumid, digitaalsed väljaanded ja füüsilised eksemplarid, töötlused ja vanade lugude uusversioonid, mis on välja antud vahemikus 1.08.2022–1.08.2023.

Kuigi digitaalne edastamine on lihtsaim ja mugavaim, oleme siiski väga õnnelikud, kui te füüsilise väljaande olemasolu puhul tooksite/saadaksite ühe eksemplari ka Teabekogu arhiivi!

Oma muusika saate meile toimetada järgmistel viisidel:
1) Too oma füüsilised plaadid Viljandi Pärimusmuusika Aita, majajuhi kätte.
2) Saada oma plaadid meile postiga: Inga Ronk, Pärimusmuusika Ait, Tasuja puiestee 6, Viljandi, 71011 või ükskõik milline Viljandi pakiautomaat (tel. 56 250 890).
3) Saada oma muusika meile digitaalselt - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Ühtlasi on oodatud ka teiepoolsed ettepanekud nomineerimaks viimase aasta sees toimunud erilisi kontsertproduktsioone, muud tüüpi väljaandeid, silmapaistvaid pärimusmuusika valdkonnale olulisi inimesi jmt - ühele neist võib tähelepanuväärse tegevuse eest kuuluda üks erikulp.

Hääletusprotsessi kohta valmib peagi detailne statuut.

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised