Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Selgunud on XXX Viljandi pärimusmuusika festivali autorilaulude programm

6. juuni 2023

Viljandi pärimusmuusika festivali autorilaulude lava idee on nime saanud pärimusmuusik Jaak Johansoni järgi. Sel aastal kuuleb autorilaulude programmi Viljandi endises kultuurimajas ehk Sakala Keskuse suures saalis ning kontserdipaik kannab nime Jaak Johansoni Kultra lava.

Autorilaule saab festivalil kuulda reedel, 28. juulil ja laupäeval, 29. juulil. Lava avavad Harry Bent ja Dave Murphy, kelle duo oli 1993. aastal Viljandi festivali esimene väliskollektiiv. Oma kavasid esitavad Jaak Tuksam ja Ain Agan; Tidi & bande; Haldi Välimäe; Sadam ja Sillad ning autorilaulude programmi lõpetab luuletaja ja muusik inBoil.

Jaak Johansoni Kultra lavale ning teistele passialast väljaspool olevatele sisekontsertidele, Jaani kirikus ja Baptistikirikus, saab erandina osta ka üksikpileteid. Passiomanikelt juubelifestivalil lisatasu ei küsita, kuid esmalt juhatatakse saali piletiomanikud ning pääs kontserdile toimub järjekorra alusel, vabade istekohtade olemasolul.

Viljandi pärimusmuusika festivali korraldab Eesti Pärimusmuusika Keskus ning festival teemaga “Kõlagu!” toimub 27.–30. juulini 2023.

Autorilaululaval esinejate kohta leiab lisainfot festivali kodulehelt: https://www.viljandifolk.ee/programm/kava.

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised