Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Avatud on registreerumine festivalile "Torupill ja teine"

5. märts 2018

Festival "Torupill ja teine" 1.-3. juunil 2018. Viljandis. 

Registreerumine kestab  kuni 25. maini. 

 „Tants ja trall“

Enam kui kümne aastat oleme koos torupilliga mängitanud lugematul hulgal erinevaid instrumente alates parmupillist, viiulist, hiiu kandlest, ukulelest jpm iseloomuga muusika tegemiseks võimalikest pillidest. Torupill ja karmoška on kaks head sõpra, kes käivad meie laagris juba mitmendat aastat käsikäes ning sellest on saanud meeldejääv traditsioon.

2018. aasta laagri teemaks on „Tants ja trall“. Tants on viimastel aastatel meie laagris palju esindatud olnud ning see on muutunud lausa tavapäraseks ning lõbusaks osaks meie laagrist. Paneme sel aastal nobedad näpud mängima ning tantsukingad löövad tuld. Trall on laagris lausa legendaarne ning ilma temata poleks laager see mis ta on – erakordne ja meeldejääv. Siia juurde kogenud osalejad ja uued – head asja pole kunagi palju!

Aasta erikülaliseks on torupilli õppejõud Eduards Klints Lätist. Karmoškavägesid juhatavad sel aastal noored ja energilised Evelin Leima ja Matis Leima. Torupillil ja tantsutoas paneb sõrmed ning jalad käbedalt käima Leanne Barbo. Ühisõpituba viib läbi Kristel Kutser.

Rohkem infot: http://folk.ee/opistu/kursused-ja-ringid/eelolevad-kursused/festival-torupill-ja-teine-1-3-juuni-2018-viljandis

Info: Kristel Kutser: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; 5370 3360; vaimliselt arendavad teemad (õpitöö ja õppekavad jm)
Trallmann: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 5665 9257 (rahaasjad, majutus, toitlustus jm. korraldus)
„Jooksev“ info täieneb ja ilmub: www.folk.ee/opistu

„TORUPILL JA KARMOŠKA 2018“ KORRALDAVAD:
EPMK AUGUST PULSTI ÕPISTU
VILJANDI VANAMUUSIKA FESTIVAL MTÜ

 

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised