Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Pärimusmuusika jõulukalender pakub taas muusikaüllatusi

4. detsember 2017

Eesti Pärimusmuusika Keskuse kollektiiv on selgi aastal kogunud kokku pärimusmuusika lood, mis kingivad kauneid ja põnevaid muusikalisi hetki detsembrikuu 24 päeval. Magusaid muusikaelamusi täis veebipõhine advendikalender on kätte saadav igas maailmanurgas www.folk.ee/advendikalender.

Pärimusmuusika jõulukalender on taas valmis hea Eesti pärimusmuusikaga üllatama. Kalendri iga päev peidab endas mõnda pärimusmuusika pala, mis pärit tänapäevast või arhiividest kuhu igaüks ei satu. Kõik, kes on pärimusmuusika austajad või kel soov veel enne uue aasta saabumist end Eesti pärimusmuusikaga kurssi viia tasub jõulukalendri aknad avada ja kuuldut teistelegi jagada.

Möödunud talvel sündinud algatus sai teoks tänu Eesti Pärimusmuusika Keskuse kollektiivile, kes soovis kodumaist pärimusmuusikat aina rohkematele inimestele tutvustada. Rahva ja muusikute endi poolt soojalt vastuvõetud kingitust püütakse au sees hoida ja nii jätkataksegi traditsiooni ka sel aastal.

Alates 2008. aasta kevadest tegutseb Viljandi lossimägedes Eesti Pärimusmuusika Keskus, mis on üleriigiliselt tegutsev valitsusväline pärimusmuusikaalast huviharidust toetav ja korraldav ning pärimusmuusika elavat esitust levitav avatud ning uuendusmeelne organisatsioon. MTÜ igapäevane elu toimub Pärimusmuusika Aidas, kus toimub ka aastaringne kontserttegevus.

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised