Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kulno Malva kutsub Lamamiskontserdil otsima oma kõla

17. november 2017

Juba mõnda aega võib Viljandi Pärimusmuusika Aida külalistele avaneda kord kuus üllatav vaatepilt. Aida suur saal on kaetud patjadega ja ruum on täis lamavaid inimesi. Tegu on Lamamiskontsertide üritustesarjaga, kus pole ebaviisakas pikutada. Lausa soovitatav on ainult lamada ja end igati mugavalt tunda. Hingedekuu hämaral ajal saab konte sirutada 25. novembril kell 19, kui Lamamiskontserdil annab mõtetele intiimsust ja valgust Kulno Malva ja tema akordion.

Lamamiskontserdil on võimalik mõtisklevama pärimusmuusika saatel uneleda ja kogu maailmaga aru pidada. Olemise teeb eriti mõnusaks ja sumedaks alati isesugune atmosfäär ja valguslahendused, mis kontserdi lõppedes igat tõusjat alati teistmoodi tunda lasevad. Eesti Pärimusmuusika Keskuse produtsent Merike Paberitsi sõnul teevad Lamamiskontserdi eriliseks esinejad, kes pakuvad inimestele pärimusmuusika rahulikumat poolt, kus esiplaanil pigem meloodia ja kõlavärvid.

Saabuval Lamamiskontserdil kutsub inimesi rändama üks karismaatilisemaid akordioniste, helilooja ja pärimusmuusik Kulno Malva: „Ma otsin oma soundi, helikeelt ja nägu, ei taha käia juba käidud teed, vaid tallata ise sisse üks rada oma muusikapõllul, olgu aineseks siis päritud laul või endakirjutatud muusika.”

Täpsem programm ja piletiinfo www.folk.ee või ürituse Facebooki lehelt.

Kulno yksi akordioniga

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised