Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Lamamiskontsert "Laultes läbi laane" kutsub loodust hoidma

25. oktoober 2017

Lamamiskontsert mässib sel korral meeled ja keha Eesti metsadesse ja laantesse. 27. oktoobril kell 19 viib värskelt Viljandi Kultuuriakadeemia lõpetanud pärimusmuusik Lee Taul inimesed muusikalisele matkale metsasügavustesse. Noore muusiku kontsert „Laultes läbi laane“ kutsub inimesi pühenduma ja mõtlema kodumetsadele ja selle elanikele, kandes saabuval reedelgi Lamamiskontserdil pikutajad kuhugi mujale, kohale, uude hetkesse.

Lamamikontserdil kajavates lauludes ja lugudes kostub lisaks suurele vaimustusele ja armastusele meie maa loodusrikkuste vastu ka kurbusenoodid, mis on tekkinud autoril murest Eesti metsade ja looduse pärast. Lee Taul kutsub kõiki olema eeskujuks ettevaatava mõtteviisi ja jätkusuutliku käitumisega ning loodab, et ka tema looming püüab ja juhib inimeste tähelepanu kõikidele nendele õrnadele teemadele.

Rikkalike heli- ja valgusmaastikke pakkuv Lamamiskontserdi saadab selgi korral mõnus ja sume atmosfäär ning möödunust erisugune valguslahendus, mis lõppedes igat tõusjat alati teistmoodi tunda laseb. Täpsem info ja piletiinfo www.folk.ee ning Piletilevist.

ando ja sobrannad kris sueld 39 20160801 1989871984

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised