Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Lõikuspeol saab laupäeval alguse ETV2 uus saatesari "Pärimuzoon"

6. oktoober 2017

Laupäeval kell 19.30 saab Lõikuspeol alguse ETV2 uus dokumentaal "Pärimuzoon". Kell 19.30 - 20.00 on kõik oodatud Pärimusmuusika Aida klaassaali esimesele korrusele, kus tähistatakse koos Eesti Pärimusmuusika Keskuse, meie tuntud pärimusmuusikute ja ETV2-ga äsja valminud saatesarja "Pärimuzoon" algust.

Kohal on ka režissöör Kertu Köösel, operaator Madis Reimund ja produtsent Kadi-Katarina Priske. Ühisel koosviibimisel saab näha katkendeid doksarjast ja kergitatakse saladuseloori, keda pärimussaadetes näha saab.

Produtsent Kadi-Katarina Priske tutvustab peagi ETV2 teleekraanil säravat sarja: "„Pärimuzoon“" on värskelt valminud saatesari, kus ei puhuta ürikutelt tolmu ega silitata kinnastega museaale, vaid kohtutakse Eesti tuntud pärimusmuusikutega nende igapäevases keskkonnas. On selleks, kas klassi- või prooviruum, tavaline tööpäev, hetked kontserdi eel ja pärast. Dokumentalistlikkus telesarjas esitatakse Eesti oma muusikat just sellisel moel nagu tänasel päeval meie ägedad pärimusmuusikud seda teevad."

Kaheksa saate jooksul on vaatajate ees inimesed, kes on otsustanud hoida läbi oma muusika, laulu ja tantsu Eesti põnevat pärimusemaailma, et ikka teaksime kust me tuleme ja kes me oleme. Sel moel saavad televaatajatele lähedasteks pärimusmuusikud nagu Sandra Vabarna, Eeva Talsi, Meisterjaan, Ramo Teder (Pastacas), Meelika Hainsoo ning paljud teised muusikud ja ansamblid.

Esimene saade on eetris ETV2-s alates 9. oktoobrist, kell 19.30. Kokku on tulemas kaheksa põnevat telesaadet, mis esmaspäeviti rahvast rõõmustama hakkavad.

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised