Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Lõikuspeol matkatakse muusika ja artistide saatel: Lõikuspidu alustab laupäeval Kulno Malva muusikaline matk

6. oktoober 2017

Sel laupäeval kell 11 algab Pärimusmuusika Lõikuspeol menukaks saanud Kulno muusikaline matk vol2. Juba 15. korda toimuv Pärimusmuusika Lõikuspidu pakub lisaks kontsertidele, pärimusmuusika auhindadele Etnokulp 2017 ka võimalust avastada Viljandi linnaruumi muusikaliste üllatuste ja erinevate pärimusmuusikute seltskonnas.

Kui möödunud festivalil ränneldi ümber romantilise Viljandi järve, siis sel korral avastatakse loodust ja kauneid vaateid linnaruumis.

Lõikuspeo festivalil pakub muusikaelamusi tuntud multiinstrumentalist Kulno Malva muusikat ja põnevaid teadmisi täis matk, mis tänavu linnapiiridest kaugele ja metsadesse ei kipu. Lõikuspeo teist festivalipäeva kutsutakse 7. oktoobril kell 11 alustama rännakuga, mis viib inimesed seiklema mööda linnaradu, kuhu tavaliselt Viljandi linna külalised ei satu. Matkaseltskonnaga liitub ka jutuvestja Piret Päär, kel salapärastest ja tarkadest lugudest kunagi puudust ei tule.

Soovitav on kaasa võtta veepudel, oma isudele vastavat näksimist ning selga panna ilmastikule vastav riietus ja jalga mugavad jalanõud. Matk saab alguse kell 11 Pärimusmuusika Aida eest, Tasuja pst 6. Kestvuseks on 2,5 - 3 tundi. Rohkem infot Lõikuspeo programmi kohta: www.folk.ee või festivali Facebookist.

Pärimusmuusika Lõikuspidu on kahepäevane festival, mis saab teoks juba 15. korda ning toimub sel aastal 6.-7 oktoobril erinevates paikades Viljandis. Ühtlasi jagatakse Pärimusmuusika Lõikuspeo raames Eesti pärimusmuusika auhindu Etnokulp 2017 koostöös Raadio 2 ja ETV2- ga. Rohkem infot www.folk.ee või festivali Facebookist.

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised