Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Aida muusikud tulevad taas lavale 16. septembril kell 12 Pärimusmuusika Aidas

15. september 2017

Koosseis Aida muusikud teevad comeback'i Aida perepäeval 16. septembril kell 12 Pärimusmuusika Aidas. Sel laupäeval taaselustatakse aastaid tagasi alguse saanud traditsioon, kui Pärimusmuusika Aida töötajad, kes nii -või naapidi on muusikaga seotud, annavad Pärimusmuusika Aida austajatele kontserdi. Aida muusikute koosseisus on läbi aegade üles astunud muusikud nagu Jalmar Vabarna, Mari Kalkun, Silver Sepp, Sofia Joons, Cätlin Jaago, Ando Kiviberg, Meelika Hainsoo ja paljud teised rahvale tuntud pärimusmuusikud. Kes on legendaarses ansamblis uued tegijad ja vanad olijad selgub Aida perepäeval, mis kestab kell 15ni.

Lisaks erakordsele Aida muusikute etteastele saab laupäeval koos perega meisterdada erinevates õpitubades, veeta ega koos Vanapagana ja Kaval-Antsuga, tutvuda erinevate pillidega, seigelda Aardejahil, kuulata pärimusmuinasjutte ning tantsida, mängida ja laulda elava muusika saatel.

Perepäev pakub meelelahutust pea tasuta, 2 eurot tuleb vaid kaasa varuda pakutrüki, roopilli meisterdamise ja väikelaste mängutuppa. Põneva Perepäeva programmi ja piletiinfoga saab tutvuda korraldaja kodulehel www.folk.ee või ürituse Facebookis.

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised