Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Pärimusmuusika Ait on nädalakese jazziait

18. aprill 2017

18. - 25. aprillini võõrustab Viljandi Pärimusmuusika Ait minifestivali „Viljandi Jazzkaareke“. Kuuel õhtul esineb erinevates saalides seitse koosseisu, kes kokku annavad kaheksa kontserti.

Seekordse minifestivali peaesinejateks on Euroopa jazzilegend Zbigniew Namyslowski oma poola kvintetiga ja Tõnu Naissoo Unity, kes koos ja eraldi toovad kuulajateni kontserdi „Tribute to Tallinn – 67“ meeleolud ja muusikalise pärandi. Mõlemad muusikud esinesid legendaarsel pool sajandit tagasi toimunud jazzfestivalil „Tallinn – 67“.

Teine peaesineja on Kristjan Randalu Limes Occidentalis, viie riigi tippmuusikutest koosnev kvintett, milles mängivad Kristjan Randalu (klaver, Eesti), Nguyén Lé (kitarr, Prantsusmaa), Kinan Azmeh (klarnet, Süüria), Petros Klampanis (kontrabass, Kreeka), Bodek Janke (trummid, löökpillid, Saksamaa).

Lisaks on festivali kavas Eesti-Soome muusikutest koosnev „SOON“ Quartet, gruuviorkester „Trump Conception“, pool-akustiline folk-jazz-pop sekstett „Holler My Dear“ Austriast, ja prantsuse kvintett „Papanosh“, kes esitleb oma uut helikandjat ja õhtu teises pooles mängib tantsuks.

Rohkem infot: www.vivamu.ee www.jazzkaar.ee

Korraldaja:
Aivar Trallmann
Muusika Viljandi Büroo/ Viljandi Vanamuusika Festival MTÜ
Tel: 5665 9257 
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised