Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Trad.Attack! kutsub: Tule, võida Noorte pärimusbändide konkurss

11. aprill 2017

Eesti Pärimusmuusika Keskus korraldab Noorte pärimusbändide konkurssi, kus on võimalus vägeval finaalkontserdil 29. aprillil kell 18 Viljandi pärimusmuusika aida suurel laval rahvale oma muusikat tutvustada ning võistelda konkurentidega au, kuulsuse ning suurepäraste auhindade nimel. Uute tegijate patrooniks on Trad.Attack!

Esmakordselt toimuva konkursi patroon Sandra Vabarna peab Eesti pärimusmuusika kuvandit väga heaks ja tunneb uhkust rahva üle, kes Trad.Attack!i kontsertidel pärimusmuusikale alati suure rõkkamisega kaasa elavad. „Seetõttu vajamegi Noorte pärimusbändide konkurssi, et meie rahvamuusika edu ja järjepidevust kasvatada. Tahame, et meie maa muusika omapärane jõud raputaks veel suuremaid lavasid ning masse kõikjal maailmas,“ räägib Sandra Vabarna, kes on koos ansambliga Trad.Attack! vallutanud nüüdseks 28 riiki.

Peapreemiaks on Eesti Kultuurkapitali stipendium 500 eurot. Väärt auhindasid on teisigi ja neid jagub kõikidele julgetele finalistidele: Trad.Attack!i eripreemia, mille raames annab manageerimise koolituse Sandra Vabarna. Eesti Pärimusmuusika Keskus kingib oma lemmikule preemiapaketi "Tuuni oma bändi“, mis pakub kõike, mis edasi jõudmiseks tarvis: foto- ja salvestussessioon Tartu Ülikooli Viljandi Kunstiakadeemias, minituur Eesti Pärimusmuusika Keskuse Pesades üle Eesti ja jagab turunduslike nõuandeid.

Konkursile on oodatud noorteansamblid, mille liikmed on kuni 20-aastased ja kelle repertuaaris on vähemalt kaks pärimusmuusika pala. Registreeruda saab 13. aprillini: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või 434 2050. Konkurss päädib 29. aprillil kell 18 avaliku kontserdiga Viljandi pärimusmuusika aidas, kus teeb lõpliku otsuse auväärne žürii, publik valib oma lemmiku ning toimub pidulik võitjate välja kuulutamine, noorte pärimusbändidega annab ühise kontserti Curly Strings. Täpsem info SIIT!

voistu noored ekraan

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised