Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Lõõtsavägilased andsid enda kolmanda sünnipäeva ja Karksi Valla 25. juubeli puhul välja oma teise singli „Vanapoisi reilender“

2. veebruar 2017

Jaanuarikuus kolme aastaseks saanud ansambel Lõõtsavägilased on leidnud oma tiheda esinemisgraafiku vahel aega, et jõuda stuudiosse ja lindistada seal mõned uued lood. Just nimelt mõned, sest hetkel on valmimas duubelplaat Karksi Valla 25. juubeli pidustusteks, kus astuvad üles kõik valla muusikalised kollektiivid. Veebruarikuus valmival plaadil saab ka kuulata Lõõtsavägilaste uut singlit „Vanapoisi reilender“.

Singel „Vanapoisi reilender“ räägib sellest, kui raske on elu abieluranda saabudes ning millised mured ja rõõmud sellega kaasnevad. See on nagu vanema generatsiooni õpetussõnad noorematele, et need suudaks neid vigu vältida (kuigi niikuinii tehakse uuesti ja hullemini). Lugu on kuuldud Leoski Helju käest Valgamaalt, Laanemetsast. Salvestasid selle Marju Kõivupuu ja Margus Põldsepp 1990. aastate alguses Lõuna- Eesti pärimuse kogumise ekspeditsioonil.

„Antud lugu on väga õpetlik ja naljakas ning sobib kuulamiseks kõigile neile meestele, kellel on abielutee alles ees. Esimest korda seda lugu kuuldes võttis ka endal seest natukene kõhedaks, aga tuleb välja, et asi polegi nii hull“ sõnas ansambel Lõõtsavägilaste frontman Andres Eelmaa.

Kuula singlit „VANAPOISI REILENDER“ SIIT:

 

Lisainfo:

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Andres Eelmaa
+37255586166
www.lootsavagilased.ee

Lõõtsavägilaste singli pilt2369

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised