Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

XXV Viljandi pärimusmuusika festival kuulutab välja kujunduskonkursi

5. detsember 2016

Eesti Pärimusmuusika Keskus kutsub kõiki disainereid osalema XXV Viljandi pärimusmuusika festivali tunnuskujunduse konkursile. Võistluse viimane päev on 19. detsember ja võidufondiks on 1000 eurot.

Võistlusele oodatakse töid, mis jutustaksid tänavuse festivali teemast „Uut ja vana“ ja ilmestaksid meeldejäävalt festivali, mis pakub juba 25. suve elamusterohket muusikapidu, erinevaid reklaammaterjale.

Konkursi tingimused: kujundada A2 plakat, millel on kirjas kohustuslik info - festivali nimi, toimumise aeg, logod ja veebiaadress. Plakat tuleb esitada digitaalselt. Tähtaeg on 19. detsember. Žüriini jõuavad teosed anonüümselt. Parima kujunduse valib välja festivali korraldusmeeskond. Võidufondi suurus on 1000 eurot. Korraldajatel on õigus jätta võitja välja kuulutamata ja auhinnad välja andmata, kui sobival tasemel töid ei laeku. Täpsem info konkursil osalejatele on siin: www.folk.ee/festival. Ülevaate varasematest festivaliplakatitest leiad SIIT!

Võistlustööd on soojalt teretulnud 19. detsembriks koos autori andmetega e-posti teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või Eesti Pärimusmuusika Keskuse aadressil Tasuja pst 6, Viljandi 71011.

Viljandi pärimusmuusika festivali pika ajaloo jooksul on inimeste muusikamaitset avardanud ligi üle tuhande esineja nii kodumaalt, lähinaabrite juurest kui ka sellistest eksootilistest paikadest nagu Alaska, Niger, Senegal, Lõuna-Korea, Mauritaania ja Afganistan. XXV Viljandi pärimusmuusika festival toimub Viljandis 27.-30. juulil 2017. Suvise muusikasündmuse teema on „Uut ja vana“, mis annab ainest ka ürituse 25. juubeliks. Täpsemat infot festivali kohta leiab korraldaja Eesti Pärimusmuusika Keskuse kodulehelt või Facebookist.

1993

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised