Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Hääleta oma lemmikesineja Viljandi pärimusmuusika festivalile tagasi!

23. november 2016

Eesti Pärimusmuusika Keskus korraldab XXV Viljandi pärimusmuusika festivali ja kutsub rahvast programmi koostamisel kaasa rääkima.

Festivali pika ajaloo jooksul on inimeste muusikamaitset avardanud ligi üle tuhande esineja nii kodumaalt, lähinaabrite juurest kui ka sellistest eksootilistest paikadest nagu Alaska, Niger, Senegal, Lõuna-Korea, Mauritaania ja Afganistan. Hulgaliselt muusikaelamusi pakkuva muusikapeo korraldajad kutsuvad inimesi tänavuse programmi koostamisel kaasa rääkima: „Korraldame hääletuse, kus kõigil soovijatel on võimalus kümne enim rahvast hullutanud ansambli hulgast oma lemmik valida. Anname endast parima, et kolm kõige rohkem hääli saanud esinejat suvisel festivalil rahvast taas rõõmustaksid. See oleks meie kingitus maailma kõige paremale publikule," selgitab Viljandi pärimusmuusika festivali programmipealik Tarmo Noormaa.

Igalt e-mailiaadressilt on võimalik anda üks hääl ning valida nimekirjast üks lemmik. Oma hääle saab anda 2. detsemberi südaööni. Võitjad kuulutame välja festivali Facebooki lehel. Kõigi osalejate vahel loositakse välja kolm Viljandi pärimusmuusika festivali passi. XXV Viljandi pärimusmuusika festival toimub Viljandis 27.—30. juulil 2017. Suvise muusikasündmuse teema on „Uut ja vana", mis annab ainest ka ürituse 25. juubeliks.

VALI OMA LEMMIK SIIN!

DSC 0540

 

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Loobu Luba küpsised