Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Pärimusmuusika Keskuse meeskond aitab sündmused veebi

Eesti Pärimusmuusika Keskuse meeskond pakub uut teenust, mis võimaldab erinevat laadi sündmuseid korraldada üle veebi. Nii saab kontsertide, koosolekute, seminaride ja loengute läbiviimiseks kasutada Pärimusmuusika Aida ruume, professionaalset meeskonda kui ka hiljuti täiendatud tehnikaparki, et planeeritud sündmused hetketingimustes ära ei jääks, vaid leiaksid alternatiivse toimumise võimaluse interneti vahendusel.

Eesti Pärimusmuusika Keskuse juhataja Tarmo Noormaa sõnul alustati uue teenuse välja töötamist selle aasta alguses. "Nägime, et on oht, et peame teist kevadet järjest juba planeeritud broneeringud tühistama seoses koroonapiirangutega. Nii otsustasime kolleegidega välja töötada alternatiivi, mis ei asenda küll päris sündmusi, aga annab mitmele meie kliendile võimaluse oma tööga jätkata. Veebikoosolekutega saab nüüdseks hakkama juba iga kollektiiv, aga kui on spetsiifilisemad, kvaliteeti nõudvamad sündmused, kus on vajalik, et kõik toimiks suurepäraselt ja kindla peale, saamegi meie tulla appi ning  pakkuda usaldusväärset teenust. Tegemist ei ole uue ja enneolematu lahendusega, pealinnas on sarnaseid teenuseid pakutud juba eelmisest aastast, aga leidsime, et ka meie maakonnas ja Lõuna-Eestis võiks olla seesugune võimalus," räägib Noormaa.  

Pärimusmuusika Aida korraldusjuht Silja Liivamägi julgustab aida poole pöörduma ka neid korraldajaid, kellele on ülekande korraldamine esmakordne ettevõtmine  "Soovime sündmuse läbiviijatel pinged maha võtta, et nad saaksid keskenduda koolituse, ettekande, kontserdi sisule ja ei peaks mõtlema, kuidas see täpselt kuulajate ja vaatajate  arvutitesse jõuab. Oleme kogemusele tuginedes valmis sobiliku tehnilise lahenduse välja pakkuma ning ka ellu viima. Ühtlasi on Aidas piisavalt ruumi, et saame järgida kõiki nõudeid, mis hetkel siseruumides kehtestatud on," lisab Liivamägi. 

Pärimusmuusika Ait, nii nagu kõik teisedki kultuuriasutused, on hetkel tavasündmuste korraldamiseks suletud ja mitmed kevadised saalibroneeringud tühistatud. Nii loodetaksegi veebisündmuste korraldamise ja tehnilise toe pakkumisega tekkinud tühimikku täita. Seesugune teenus jääb töösse ka siis kui koroonapiirangud leevenevad ja edaspidi saab Pärimusmuusika Aidas korraldada näiteks hübriidsündmusi, kus vajadusel saadetakse Aidas toimuvast ülekanne neile, kel sündmusel kohapeal olla ei õnnestu.

 

Lisainfo: 

Kristel Jaago
Aida korraldusjuht
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
+372  555 22 683


Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised