Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Viljandi Pärimusmuusika Aida ja Eesti Pärimusmuusika Keskuse sündmuste hea külastamise tava

Vabariigi Valitsus on seadnud avalike ürituste korraldajatele uued piirangud, mis toob ka meie tegevuste korralduses alates 26.08 mõningaid muudatusi. Palume oma külastajatelt mõistvat ja hoolivat suhtumist, et kultuurielu avatuna hoida.

Selleks, et külastus oleks meeldiv ja ohutu nii sulle kui ka kõigile teistele saalis viibijatele, palume sündmusele tulles tõendada (kas digitaalselt või paberkandjal):

 
1) Vaktsineerimiskuuri läbimist (kuni 1 aasta peale vaktsineerimise lõppu)
 
 
2) COVID-19 haiguse läbi põdemist (kuni 6 kuud peale läbipõdemist)
 
 
3) Negatiivset testitulemust (PCR test peab olema tehtud mitte rohkem kui 72 tundi enne sündmusel osalemist, antigeeni kiirtest mitte rohkem kui 48 tundi enne sündmusel osalemist).
 

Sujuvaks sündmusele sisenemiseks palun loo patsiendiportaalis eelnevalt COVID-19 immuniseerimise tõend, COVID läbipõdemise tõend või COVID testi tõend, mille ehtsust ja kehtivust kontrollime tõendil oleva QR-koodiga spetsiaalse veebirakenduse abil. 

Nakkusohutust ei pea tõendama alla 18-aastane isik. See tähendab, et ta ei pea esitama tõendit negatiivse COVID-19 testi kohta, samuti ei nõuta tõendit vaktsineerituse või COVID-19 läbipõdemise kohta.

Kontserdile tulles veendu, et sul on kaasas pilet, üks eespool välja toodud COVID tõenditest ja isikut tõendav dokument. Haigustunnuste ilmnemisel palun jää koju!

Juhiseid täiendatakse jooksvalt vastavalt Vabariigi Valitsuse otsustele.

--

Kiirtestimine

Viljandi Pärimusmuusika Aida külastajatel on võimalus kasutada sündmuste külastamiseks järgmiseid kiirtestimise võimalusi:

Confido Viljandi testimispunktis saavad Viljandi Pärimusmuusika Aida külastajad soodsamalt testida koodiga P2RIMUSMUUSIKA.

Antigeeni kiirtesti hind koos sertifikaadiga on 17€. Testi tulemus kehtib 48 tundi.

Broneerimine: Confido

--

Viljandi haigla pakub võimalust Covid-19 antigeeni kiirtesti tegemiseks. Tasulise testi hind on 8 eurot. Testi tulemuse kohta väljastatakse tõend, mis kehtib 48 tundi. Tõend sobib siseriiklikuks kasutamiseks.

Testimise aeg on vaja eelnevalt kokku leppida telefonil 5886 3313 (E-R 8-16).

Testimine toimub haigla peahoone Paalalinna-poolses otsas 0-korrusel (alkoholitarvitamise häirete ravi teenistuse juures asuvast trepist alla). Testimine võtab aega orienteeruvalt 15 minutit, vastuse ja tõendi palume ära oodata kohapeal (prosektuuri ooteruumis).

--

Kiirtestimine aidas kohapeal

Kui testimine on korraldatud mõne üksiksündmuse raames, siis on see sündmust tutvustavasse teksti ka eraldi märgitud. Muudel juhtudel kohapeal kiirtestimist ei toimu.

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised