Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Viljandi Pärimusmuusika Aida ja Eesti Pärimusmuusika Keskuse sündmuste hea külastamise tava

Meile on oluline hoida oma külastajate ja töötajate tervist ning pingutada, et viirus ei võtaks üle meie tegutsemist ja kultuuriasutused saaksid olla avatud ka haiguste perioodil. Seepärast jälgime täie tõsidusega Kultuuriministeeriumi juhendit, Terviseameti soovitusi ja valitsuse korraldusi. Meile on tähtis, et neist peaks kinni ka meie sündmuste külastajad. 

 

TULE MEIE SÜNDMUSTELE!

Sündmuste korraldamine on see, mida me oskame. See on meie sissetulekuallikas. Sellepärast pöörame me eriti suurt rõhku kõikidele kehtestatud nõuetele ja tingimustele, et vältida viiruse levikut. Sündmusele tulles ole ka sina palun vastutustundlik ja järgi kõiki ette nähtud käitumisnorme. Soovitame külastada kultuurisündmusi, sest sündmuste toimumine ei ole keelatud.

OSTA PILET KONTAKTIVABALT!

Soovitame osta pilet kontaktivabalt interneti kaudu piletimüügi keskkonnast näiteks Piletilevist, Ticketerist, Fientast vms. Sündmustel kontrollime pileteid ka kontaktivabalt. Veebipileteid pole vaja välja printida, kui saad tõendada selle olemasolu nutiseadmest. Avame uksed sündmustele piisavalt vara, et piletikontrollis järjekordi vältida. 

KUI OLED HAIGE, ÄRA TULE!

Haigena püsi kodus. Sündmustele lubame vaid terved, haigustunnusteta inimesed.

LAADI ALLA HOIA RAKENDUS!

Laadi telefoni mobiilirakendus HOIA, mis teavitab, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Hoia kontserdi ajal telefon sees, aga kindlasti hääletul funktsioonil, ning ole veendunud, et ka bluetooth on sisse lülitatud, et HOIA rakendus töötaks.

VARU AEGA!

Võta aega ja tule enne sündmuse algust kohale mõistliku varuga. Nii on meil aega pileteid kontrollida, vajadusel publikut ja ootajaid hajutada. Saali uksed avame aegsasti, et saaksid oodates soovi korral oma kohale istuda.

REGISTREERI OMA KÜLASTUS!

Palume kõigil külastajatel oma külastus märkida meie kodulehel täites allolev vorm.

Kui selgub, et sündmusel on viibinud viirusekandja, kasutame andmeid, et koostöös Terviseametiga tuvastada kontaktsed ja teavitada nakkusohust. Andmeid hoiame parooliga kaitstud andmebaasis ning hävitame 1 kuu möödudes. Vormi täitmine on vabatahtlik.

PESE KÄSI!

Viljandi Pärimusmuusika Aidas on võimalik käsi pesta sooja voolava veel all seebiga tualettruumides, mis asuvad esimesel korrusel, ning teisel korrusel kohviku kõrval. Käsi saab kuivatada ühekordsetesse paberrätikutesse. Sissepääsu juures, majajuhi laual ning kohvikus on kasutamiseks ka desinfitseerimisvahendid. 

KANNA MASKI!

Siseruumis on soovituslik kanda maski. Ühekordset või korduvkasutatavat näomaski on võimalik osta meie müügiletist Aida esimeselt korruselt.

HOIA DISTANTSI!

Siseruumides liikumisel palun hoia teistega vahet.

TÄIDA JUHISEID!

Oleme juhiste täitmise sulle võimalikult lihtsaks teinud. Selleks, et kõik läheks hästi, järgi töötajate ja saaliteenindajate palveid. Meie sündmustel käitumise hea tava ja juhised leiad Aidast ja kontserdipaikades seintelt või letilt. Sündmuste korraldamisel lähtume Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud piirangutest.

 

Külastuse registreerimine

Palume kõigil külastajatel oma külastus registreerida. Kui selgub, et sündmusel on viibinud viirusekandja, kasutame andmeid, et koostöös Terviseametiga tuvastada kontaktsed ja teavitada nakkusohust. Andmeid hoiame parooliga kaitstud andmebaasis ning hävitame 1 kuu möödudes. Vormi täitmine on vabatahtlik.

*
*
*
*

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised