Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Sihtasutuse Viljandimaa Arenduskeskus poolt välja antud märgisega “Siin on COVID-19 turvaline” kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid. 

Viljandi Pärimusmuusika Aida ja Eesti Pärimusmuusika Keskuse sündmuste hea külastamise tava

Vabariigi Valitsus on seadnud avalike ürituste korraldajatele piirangud, mis toob ka meie tegevuste korralduses alates 26.08 mõningaid muudatusi. Palume oma külastajatelt mõistvat ja hoolivat suhtumist, et kultuurielu avatuna hoida.

Selleks, et kontserdikülastus oleks meeldiv ja ohutu sündmus nii sulle kui ka kõigile teistele saalis viibijatele, palume sündmusele tulles tõendada (kas digitaalselt või paberkandjal):

1) Vaktsineerimiskuuri läbimist (kuni 1 aasta peale vaktsineerimise lõppu)

2) COVID-19 haiguse läbi põdemist (kuni 6 kuud peale läbipõdemist)


Alates 25. oktoobrist negatiivse (kiir)testi alusel täisealised enam sündmustele ei pääse.

Alates 1. novembrist peavad COVID tõendi esitama lisaks täisealistele ka noored vanusevahemikus 12 aastat ja kolm kuud kuni 17 aastat (kaasa arvatud). Lisaks vaktsineerimiskuuri lõpetamise või läbipõdemise tõendile kehtib alaealiste puhul ka testitõend. PCR testi tulemus kehtib kuni 72 tundi, antigeeni kiirtesti tulemus 48 tundi. Aktsepteeritakse ainult tervishoiuteenuse osutaja või apteegi poolt väljastatud testimise tõendit. 

Alates 1. novembrist tuleb sündmustel ja tegevustes osalemiseks koos COVID tõendiga esitada ka isikut tõendav dokument.

Sujuvaks sündmusele sisenemiseks palun loo patsiendiportaalis eelnevalt COVID-19 immuniseerimise tõend või COVID läbipõdemise, mille ehtsust ja kehtivust kontrollime tõendil oleva QR-koodi järgi spetsiaalse veebirakenduse abil. 12-17-aastased saavad lisaks immuniseerimise või läbipõdemise tõendile luua ka testitõendi.

Alates 29. oktoobrist on aidas kohustuslik maski kanda kõigil vähemalt 12-aastastel. Maskikandmise kohustusest vabastab arstitõend.

Kontserdile tulles veendu, et sul on kaasas pilet, üks eespool välja toodud COVID tõenditest ja isikut tõendav dokument. Haigustunnuste ilmnemisel palun jää koju!

Juhiseid täiendatakse jooksvalt vastavalt Vabariigi Valitsuse otsustele. 

Kiirtestimine


Viljandi Pärimusmuusika Aida külastajatel vanuses 12-17 aastat, on võimalus kasutada sündmuste külastamiseks järgmiseid kiirtestimise võimalusi:


Confido

Confido Viljandi testimispunktis saavad Viljandi Pärimusmuusika Aida külastajad soodsamalt testida koodiga P2RIMUSMUUSIKA.

Antigeeni kiirtesti hind koos sertifikaadiga on 17€. Testi tulemus kehtib 48 tundi.

Broneerimine: Confido


Viljandi haigla 

Viljandi haigla pakub võimalust Covid-19 antigeeni kiirtesti tegemiseks. Tasulise testi hind on 8 eurot. Testi tulemuse kohta väljastatakse tõend, mis kehtib 48 tundi. Tõend sobib siseriiklikuks kasutamiseks.

Testimise aeg on vaja eelnevalt kokku leppida telefonil 5886 3313 (E-R 8-16).

Testimine toimub haigla peahoone Paalalinna-poolses otsas 0-korrusel (alkoholitarvitamise häirete ravi teenistuse juures asuvast trepist alla). Testimine võtab aega orienteeruvalt 15 minutit, vastuse ja tõendi palume ära oodata kohapeal (prosektuuri ooteruumis).

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised