Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kontsert
Aida hooaja lõpupidu - ZETOD

17. mai, 2014 -
30. november, -0001

Pärimusmuusika ait

20:00

Aeg: 20.00
Pilet:
8 €  OSTA SIIT
Laste mängutuba:
21.00 - 00.00

Zetod web

Eelmise aasta parima folgialbumi ja Viljandi Folgil vägevaima show teinud setoroki punt ZETOD on üle pika aja taas Viljandis, et maha pidada üks vägev pidu. Sügisest kevadeni on mehed puhanud ja nüüd on aeg end värskena ilmutada.

Aida hooaja lõppu tähistav õhtu tuleb eriline, sest Zetod on otsustanud mängida lausa kaks erinevat kontserti. Esimene neist on kummardus oma väikestele fännidele.

Kell 20.00 aida väikeses saalis algaval tasuta kontserdil kuuleb pisut helgemas esituses neid lugusid, mida lapsed on vankumatult oma vanematelt nii autosõidu ajal kui kodudes nõudnud. "Oma fännidega tuleb tegeleda, olgu nad siis suured või väikesed", kõneleb Jalmar Vabarna. "Ma kuulen ikka väga tihti, et kellegi laps on kodus pisut hulluks läinud ja muudkui meie lugusid nõudnud ja nutma hakanud, kui neid kuulda pole saanud. Mõtlesime, et oleks aeg pühendada üks kontsert täitsa meie väikestele fännidele - jääb vaid loota, et neid jätkuvalt on" lisab Vabarna.

Hinges on Zetod aga rokimehed ja see tähendab, et aida sarikad hakkavad õhtu edenedes värisema. Kell 21.00 algab suures saalis Zetode „comeback" live, aga mitte ainult. Et õhtu oleks edevam, soojendab peaesinejat värvikas kollektiiv naabermajast - UGALA BÄND.

Esimesed 50 piletiostjat saavad kauba peale tasuta pääsme Viljandi pärimusmuusika festivali ZETODE KONTSERDILE!

Külasta ühe piletiga kahte maja! Samal päeval kell 17.00 etendub Ugala teatris Vallo Kirsi lavastatud "Kahe isanda teener". Etenduse ja aida peo ühispilet maksab 15 €, juba ostetud etenduse pileti ettenäitamisel maksab pääse aita 6 € (saab osta kohapealt). Aida lõpupeo pileti ette näitamisel saab Ugalast osta 17. mai etendusele pääsme hinnaga 9.50 €.

Osta ühispilet Piletilevist SIIT.

Vaata lähemalt etenduse kohta SIIT.

Vaata Zetode esinemist 2013. aasta Folgil:

http://www.youtube.com/watch?v=y_EPRYojoUE

 

Korraldaja: EPMK

 

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised