Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Muu
Emadepäeva liikumismäng "Emale rõõmuks"

8. mai, 2021

Viljandi

11:00

tasuta

Võta kaart, liigu ja rõõmusta koos perega!
 
Kutsume teid tähistama Viljandi linna emadepäeva koos perega värskes õhus liikudes. Laupäeval, 8. mail riietuge mugavalt ja ilmale vastavalt ning seadke sammud Viljandi kesklinna poole, et osaleda liikumismängus mööda kodulinna. Oleme teile koostanud teekonna, millel liikudes läbite erinevaid rõõmustavad tegevuspunkte. Sellel teekonnal on teil koos perega võimalik harrastada joogat, mängida korv- ja jalgpalli, kuulata pillimängu, osaleda aardejahis, pildistada end koos perega, maalida, istutada lille, lahendada ülesandeid, lugeda luuletusi, jagada meenutusi ja veel palju muud toredat. Kõik tegevused on sellised, millega saate iseseisvalt hakkama ning ei vaja juhendaja abi. Tublidel liikujatel on võimalik osaleda ka auhinnaloosis. Ja auhindu on seekord jagada rohkelt!
 
Auhinnad panevad välja: Viljandi linnaraamatukogu, Pärimusmuusika ait, Viljandi Muuseum, Kondase Keskus, Ugala teater, Viljandi JK Tulevik, VANT, Viljandi linnavalitsus, Viljandi Spordikeskus ja Sakala Keskus.
 
Selleks, et püsiksime terved ja rõõmsad hoia tegevuspunktis teiste peredega distantsi ning oota rahulikult oma korda. Võtke endale aega, ikkagi pidupäev!
Liikumismängu tegevuspunktidega kaarti näed Facebooki sündmuse "Arutelu" all. Paberil kaart on saadaval Viljandi linnaraamatukogus (Tallinna 11) ning sündmuse toimumise ajal ka teistes liikumismängu tegevuspunktides.
 
Rõõmustavad tegevused teie teekonnale koostavad:
Viljandi linnaraamatukogu, Viljandi Perepesa, Pärimusmuusika ait, Viljandi joogakeskus, VANT/Viljandi Avatud Noortetuba, Viljandi Muuseum, Viljandi Kunstikool, Viljandi Huvikool, Viljandi Spordikeskus, Viljandi JK Tulevik.

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised