Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Koolitus
Karmoška algajatele Tallinnas / KOHAD TÄIS

7. märts, 2023 -
18. aprill, 2023

Tallinn

18:00

Hea huviline, antud kursusele ei ole enam vabu kohti. Jäta meile oma andmed registreerudes ootejärjekorda. Juhul, kui vabaneb koht või avame uue grupi, siis võtame ühendust.
Koolitusi on võimalik tellida oma kogukonda. Valik meie kursusi on leitavad siin. Küsimuste ja lisainfo jaoks tasub kirjutada See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Kursus julgetele!
Viimastel aastatel on karmoškamängijate hulk Eestis tähelepanuväärselt suurenenud. Nähtuse kirjeldamisel kasutatakse termineid nagu “viirus” ja “hullus”. Parim viis nakatumiseks on kursuse läbimine - selle käigus omandatakse põhilised mänguvõtted ja õpitakse selgeks esimesed lihtsamad lood. Seejärel saab leevendust ainult pillimängust.

Kursusel osalemiseks on vajalik isiklik G-duuri karmoška. Kui oma pilli veel ei ole, konsulteeri pilli laenutamise võimaluste osas kursuse juhendajaga või kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Kursusejuhendaja Jaan Sarv on juba 15 aastat olnud peamiselt Tallinna tantsuklubides aktiivne tantsija ja pillimees aga läbi on ta jõudnud käia ka kõik teised kohalikud tantsuklubid-tantsumajad, mitmed pulmad, külapeod ja simmanid. Kogemusi on Jaan kogunud ja jaganud ka Prantsusmaal, Ungaris, Udmurdimaal ja Siberis, Lätist-Leedust rääkimata. Jaani mängustiili ja repertuaari mõjutavad Seto juured (4-kordne Seto Kuningriigi pillimeister), armastus hõimurahvaste ning Pakri muusika vastu.


Ajakava
Kursus toimub teisipäeviti kell 18.00-19.30 Eesti Rahvakultuuri Keskuse ruumides Tallinnas (J. Vilmsi 55).

2023
7. märts
14. märts
28. märts
4. aprill
11. aprill

 

ÕPPEKAVA

 

 

REGISTREERU

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised