Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kontsert
Elephants From Neptune ja Põhja Konn

16. veebruar, 2023

Pärimusmuusika Ait

19:00

🦅 17 € - Early Bird
🦅 20 € - Regular Bird
🦅 25 € - piletihind kontserdipäeval

Erivajadusega inimese saatjale sisenemine tasuta.

Aastatel 2015 ja 2017 Eesti Muusikaauhindadel aasta rock-albumi auhinna pälvinud Elephants From Neptune ja aastal 2020 rock-albumi auhinna võitnud Põhja Konn annavad 2023. aasta veebruaris neli kontserti kolmes Eesti linnas (Viljandis, Tartus ja Tallinnas) ning ühes püha Katariina järgi nime saanud alevikus (Kadrina), mida läbib Loobu jõgi.
 
„Me anname neli rock-kontserti,“ kommenteerib eelseisvaid kontserte Põhja Konna laulja ja klahvpillimängija Valter Soosalu. "Kuigi kavatseme veenvalt rokkida, ei oota me kontsertidele vaid rokisõpru, vaid kõiki, kes peavad muusikast lugu,“ lisas Elephants From Neptune'i trummar Jon Mikiver.
 
Elephants From Neptune esitab kõige muu hulgas nii lugusid uuelt albumilt “Boogieland”, mis loodetavasti võidab 2023. aasta Eesti Muusikaauhindadel aasta rock-albumi tiitli, aga ka rock-lugusid varem üllitatud kogumikelt. Põhja Konn mängib paljuski muusikat I albumilt “Põhja Konn”, sest 2023. aasta veebruarikuus peaks ilmub nende vinüüli kordustrükk, mille jaoks nad koguvad praegu hoogu Hooandjas: https://www.hooandja.ee/projekt/pohja-konn-kordustrukk.
 

AJAKAVA

  • 19:00 - uksed
  • 20:00 - esimene bänd
  • 21.30 - teine bänd
Rock-kontsertide toetajad: Kultuurkapitali helikunsti sihtkapital ja Tartu-, Viljandi- ja Lääne-Virumaa ekspertgrupid ning Pühaste Pruulikoda.

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised