Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kontsert
Päevane kontsertkohtumine: Voldemar Kuslap. Kontsert lükkub edasi!

9. märts, 2023

Pärimusmuusika Ait, suur saal

13:00

Pilet 7€

KONTSERDI TOIMUMISE KUUPÄEVA MUUTUS! Kontsert toimub 14.03 kell 13.00. 

Ostetud piletid kehtivad uuel kuupäeval. 
Soovi korral võib pileteid ümber vahetada Indrek Kalda päevasele kontsertkohtumisele 20. aprillil kell 13.00. Ümbervahetamise soovist palume teada anda See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. meiliaadressil või telefoni numbril +372 43 42 050 (tööpäeviti kell 9-17.30). 

 

Voldemar Kuslap on Eesti kõige pikema staažiga tipptasemel meeslaulja, aga ühtaegu ka põhjatu ajaloo varasalv. Estonia kõrval on ta üle poole sajandi tuuritanud ka sooloartistina. Kultuurirahva ajalugu, nendega juhtunud naljad ja tõsielulised kurioosumid-juhtumised on Kuslapi leivanumber nii kontserdikavades kui ka seltskonnas

Laulja sündis 24. septembril 1937 Peipsi taga Oudova rajoonis ümberasujate peres. Ta ei mäleta oma isa, kes jäi punavõimude repressioonide tõttu kadunuks, kui poiss oli alles imik. Pere neli last kasvatas üles ema. Sõja ajal Tartumaale kolinud Volli – nii on sõbrad kutsunud teda läbi elu – õppis algul kutsekoolis brigadiriks, kuid saavutas tänu ilusale baritonile esikoha rajooni isetegevusvõistlusel. Siis kutsuti ta Tõrva kultuurimaja juhtima ning jäi seal kõrva oma esimesele lauluõpetajale. Edasine on ajalugu. 1964. aastal liitus konservatooriumi tudeng Kuslap koorilauljana Estonia trupiga ning üsna pea esines juba solistina. Praeguseks on tema kontol ligi sada rolli ainuüksi ooperi-, opereti ja muusikalilaval.

Päevane kontsertkohtumine on võimalus kohtuda mõne tuntud inimesega, kes miskitpidi pärimusmuusikaga seotud on. Koos vestluspartneri Enn Siimeriga võetakse fookusse külalise senine elu ja looming. Et kohtumine ei piirduks ainult jutuveeretamisega, võtab külaline ka musitseerimise enda peale - tavaliselt koos kaasa võetud hea sõbra, kaasteelise või kolleegiga.

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised