Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kontsert Nano Stern
Nano Stern - Tallinn

7. aprill, 2023

Tallinna Kinomaja

20:00

  • Pilet 01. märtsini 10 €
  • 01. märts - 07. aprill 13 €
  • Kontserdipäeval 15 €

Mitmeid kordi Viljandis publikut lummanud Nano Stern on tagasi!

Nano Stern on laulja, multiinstrumentalist, helilooja ja laulukirjutaja, kelle juured on tugevalt Lõuna-Ameerika traditsioonilises laulukultuuris. Tema muusika sammub folgi-, roki-, jazzi-, trubaduurikultuuri ja eksperimentaalsete kõlade radadel.

Tema muusikaline virtuoossus, hüpnotiseerivad ja karismaatilised live-esinemised koos kirgliku sotsiaalse õigluse propageerimisega edastavad ausa sõnumi, mis antakse edasi intensiivse energia, noorusliku kire ja oivalise musikaalsusega.

Tšiili artist esitleb oma viimast albumit “Aún creo en la belleza” (“Usun endiselt ilusse”), mis on tema 9. stuudioplaat. Selle kunstikeel otsib tasakaalu luule ja muusika vahel, peegeldades meie aja elutempot ja muresid.

Nano Stern alustas oma muusikateed 3-aastaselt, kui haaras kätte viiuli. Nüüd paistab ta silma ühe mõjukaima Tšiili muusikuna ning tema esinemistest, albumitest, mängutehnikast, poeetilisest häälest ja ühiskondlikust aktiivsusest peetakse laialt lugu. Tema tööd on tunnustatud Tšiili muusika olulisemate auhindadega.

Nano Sternis voolab musikaalsus ja suhtlemisoskus. Joan Baez on teda nimetanud laulusõnade, meloodiate, sõnumi, huumori ja südame poolest oma põlvkonna parimaks Tšiili lauljaks-laulukirjutajaks.

07.04.23 kell 20 - Tallinna Kinomaja
08.04.23 kell 20 - Tartu Lodjakoda

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised