Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kontsert
Viljandi Kitarrifestival: Daniel Santiago & Pedro Martins (BR)

22. oktoober, 2022

Pärimusmuusika Ait

19:00

Täispilet 25.00 €

Sooduspilet 20.00 €
Sooduspilet kehtib õpilastele, üliõpilastele, pensionäridele ning kuni 26-aastastele (26 kaasa arvatud) noortele. Lastele vanuses kuni 7 eluaastat (k.a) on sissepääs tasuta. Võta kaasa soodustust tõendav dokument.

Lastele vanuses kuni 7 eluaastat (k.a) on sissepääs tasuta.

Santiago ja Martins on üheskooskoos esinenud juba mitmeid aastaid, Santiago akustilisel kitarril ja Martins elektrikitarril, millele lisandub lummav sõnatu vokaal. Duo Daniel debüütalbum Simbiose ilmus 2017. aastal. Simbiose koosneb üheksast originaallaulust – kaheksa on Daniel Santiago ja üks Martinsi kirjutatud. Tulemuseks on akustilise ja elektrikitarri vaheline veetlev koosmõju. Kaasahaarav muusika sisaldab jazzi, klassika ja Brasiilia pärimusmuusika elemente. 

Brasiilia kitarrimängija Pedro Martins (1993) on uue põlvkonna üks lootustandvamaid muusikuid. 2011. aastal andis ta välja oma esimese sooloalbumi Dreaming High. Debüütalbumi kirjutas ja arranžeeris noor artist täielikult ise. Oma viimases muusikalises projektis – albumil VOX – mängib Brasiilias sündinud artist džässi fusioonhelidega, mis on läbi imbunud sügavatest Brasiilia taustaelementidest ja roki/popi tundlikkusest.

Daniel Santiago on helilooja, kitarrist ja muusikaprodutsent, kes on viimased 20 aastat olnud Brasiilia ja maailma muusikamaastikul aktiivne ja oluline panustaja. Brasiiliast pärit Santiago on sügavalt juurdunud oma kodumaa traditsioonilistesse helidesse ning nimetab oma ainulaadset ja mitmekesist muusikamaailma peamisteks mõjutajateks 1970. ja 80. aastate inglise rocki ning kaasaegse jazzi kaasaegset esteetikat ja keerukust. Tema loomingut iseloomustab originaalse helikeele arendamine ja otsimine ning märkimisväärne võime tõlkida sügavaid, kõlavaid emotsioone ükskõik millise muusikalise meediumi kaudu.
 

Kontsert korraldatakse vastavalt sel perioodil avalikele üritustele kehtivatele reeglitele. Korraldaja jätab endale õiguse teha programmis muudatusi.

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised