Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kontsert
Viljandi Kitarrifestival: Janno Trump Clarity Ensemble (EE)

20. oktoober, 2022

Pärimusmuusika Ait

21:00

Täispilet 15.00 €

Sooduspilet 10.00 €
Sooduspilet kehtib õpilastele, üliõpilastele, pensionäridele ning kuni 26-aastastele (26 kaasa arvatud) noortele. Lastele vanuses kuni 7 eluaastat (k.a) on sissepääs tasuta. Võta kaasa soodustust tõendav dokument.

Lastele vanuses kuni 7 eluaastat (k.a) on sissepääs tasuta.

 

Janno Trump Clarity Ensemble on kodumaise jazziskeene ühe hinnatuma noore helilooja ja bassisti Janno Trumpi värskeim muusikaline projekt, milles kohtuvad karge põhjamaise helikeelega klaveritrio ning õrna ja kammerliku kõlaga keelpillikvartett. Autor proovibki oma uuemas loomingus leida ühisosa improvisatsioonilise ja klassikalise muusika vahel.

Oma loomingus on Janno alati püüdnud balansseerida hingelist ja kehalist muusikakogemust. Kui oma eelmisele sooloprojektile, JT Conceptionile kirjutatud muusikas on hingeline aspekt sageli varjunud rütmiliste ja kaasahaaravate funkigruuvide taha, siis Clarity Ensemble, nagu nimigi ütleb, toob autori mõtted publikuni selgelt ja vahetult, võimalikult akustilisel ja naturaalsel moel. Uus loominguline periood on inspireeritud põhjamaise elu kargusest, selle ilust ja Eesti loodusest. Kuna kogu kontsertkava komponeeris Janno Hollandis elades, peegeldub selles eemaltvaatav pilk kodumaale ja oma juurtele.

Janno Trump Clarity Ensemble koondab endas plejaadi parimaid kodumaiseid noorema generatsiooni muusikuid:
Janno Trump - basskitarr, kompositsioonid
Joel-Rasmus Remmel - klaver
Ramuel Tafenau - trummid
Linda-Anette Verte - viiul
Mari-Katrina Suss - viiul
Ann Mäekivi - vioola
Andreas Lend - tšello

 
Kontsert korraldatakse vastavalt sel perioodil avalikele üritustele kehtivatele reeglitele. Korraldaja jätab endale õiguse teha programmis muudatusi.

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised