Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Kontsert
Viljandi Kitarrifestival: Jaagup Jürgel (EE)

19. oktoober, 2022

Pärimusmuusika Ait

19:00

Täispilet 10.00 €

Sooduspilet 7.00 €
Sooduspilet kehtib õpilastele, üliõpilastele, pensionäridele ning kuni 26-aastastele (26 kaasa arvatud) noortele. Lastele vanuses kuni 7 eluaastat (k.a) on sissepääs tasuta. Võta kaasa soodustust tõendav dokument.

Lastele vanuses kuni 7 eluaastat (k.a) on sissepääs tasuta.

 

Jaagup Jürgel on 2021. aasta Tiit Pauluse noore kitarrimängija preemia laureaat. Tema värske koosseis esitab nii omaloomingut kui ka valiku levimuusika paremikust endale omases kitarrimuusika võtmes. Kontsert on korraldatud koostöös Eesti Jazzliiduga.
 
Jaagup Jürgel on õppinud Elleri nimelises Tartu Muusikakoolis. Praegu omandab ta teadmisi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Ta on löönud kaasa Ele Millistferi autoriplaadil "Alguse paik", samuti mängib ta kitarre ja basskitarre ning on teinud arranžeeringu ja produktsiooni Linalaka autoriplaadile "Eluilu". Jürgel on teinud koostööd ka kollektiividega Justament, Kõrsikud, Estraadiraadio ning Kiks.
 
Kontsert korraldatakse vastavalt sel perioodil avalikele üritustele kehtivatele reeglitele. Korraldaja jätab endale õiguse teha programmis muudatusi.

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised