Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Koolitus
Karmoška algajate jätkukursus Viljandis

12. september, 2022 -
31. oktoober, 2022

19:30

Kui kõik on läinud parimal võimalikul viisil ja ainuke karmoška-armastusele leevendus on pillimäng, siis on aeg anda algkursusel õpitud oskustele hoogu juurde. Kursus on sobilik ka taasalustajatele. Koolitusel osalemiseks on vajalik kindlasti isikliku G-duuri karmoška olemasolu.

Kursuse juhendaja Piret Aus on hariduselt rahvamuusik, sotsiaalteaduste magistrikraadiga kultuurikorraldaja, õppejõud ja koolitaja ning ligipääsetavuse eestkõneleja. Ta on Viljandi Kultuurikolledži rahvamuusika eriala legendaarse esimese lennu vilistlasena ligi 30 aasta jooksul panustanud eriala arendamisse ja Viljandi pärimusmuusika festivali korraldamisse.
Pireti põhipill on akordion, kuid armastus karmoška vastu tärkas temas aastal 2018. Samal aastal hakkas ta juhendama August Pulsti Õpistus karmoškakursusi. Aastaks 2020 oli pillimängijaid juba nii palju, et koguneti gruppi ja hakati astuma üles erinevatel lavadel üle kogu Eesti. Tänaseks on tema käe all õppinud ligi 80 huvilist ja karmoškakamraade on nii Viljandist, Läänemaalt, Setomaalt, Pärnumaalt, Harjumaalt kui ka Saaremaalt. Koos käiakse ja õpitakse nii alg- kui jätkukursustel Viljandi Pärimusmuusika Aidas. 

 

Ajakava:
Kursus toimub esmaspäeviti kell 19.30-21.15 Viljandi Pärimusmuusika Aidas (Tasuja pst 6, Viljandi).

2022
12. september
19. september
3. oktoober
17. oktoober
31. oktoober

ÕPPEKAVA

 

 

REGISTREERU

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised