Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Koolitus
Võru Pilliklubi / EI TOIMU

5. oktoober, 2022

Võru Instituudis (Tartu tn 48, Võru linn)

Pilliklubidesse on oodatud kõik pillimehed- ja naised, kes on juba mõnda aega oma lemmikpilli mänginud aga igatsevad võimalust õppida uusi pärimusmuusika lugusid, vahetada mõtteid ja leida võimalus teistega koos harjutada, sõltumata pillist. Tihtipeale on pilliklubid võtnud lisaks pillimängule ka gastronoomilised mõõtmed kui klubisse võetakse teistega jagamiseks kaasa lemmiktoite ning arutatakse maailmas oluliste teemade üle.

Pilliklubides õpitud repertuaari saab mängida külapidudel ja perekonnaringis ning üle Eesti toimuvates tantsuklubides või ühisüritustel. Pilliklubi juhendajad valivad õpitavad lood lähtuvalt grupist ning pillidest, millega klubisse tullakse.

Kadri Lepasson on lõpetanud Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia rahvamuusika eriala ning õppinud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia magistrantuuris pärimusmuusikat. Rahvamuusikaõpetajana (rahvapärased kandled, karmoška) on Kadri tegutsenud alates 2004. aastast. Koos Ott Kaasikuga mängib ta duos VIIK, kus 12-keelne kannel ja kitarr otsivad kokkukõlasid ja eneseväljendust omaloomingu maailmast.

Võru Pilliklubi toimub koostöös Võru Instituudiga.

 

Ajakava
Pilliklubid toimuvad kolmapäeviti kell 18.30-20.00 Võru Instituudis (Tartu tn 48, Võru linn).

2022
21. september - ei toimu
5. oktoober
19. oktoober
2. november
16. november
30. november

2023
18. jaanuar
1. veebruar
15. veebruar
8. märts
22. märts
5. aprill
19. aprill
3. mai

  

REGISTREERU

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised