Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Koolitus
Torupilli kaugõpe Viljandis/ KOHAD TÄIS

17. september, 2022 -
28. jaanuar, 2023

Pärimusmuusika Ait

11:00

Registreerumine on lõppenud.

Koolitusi on võimalik tellida oma kogukonda. Valik meie kursusi on leitavad siin. Küsimuste ja lisainfo jaoks tasub kirjutada See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

 

Torupilli õppimine pole kunagi olnud nii lihtne! 

Käesoleva aasta algusest on kõigile huvilistele tasuta kättesaadav Cätlin Mägi koostatud veebitorupilliõpik “Torupilli Meistriklass”. Sealt leiab algaja juhised esimeseks sammuks ning tõenäoliselt saab ka kogenum torupillimängija häid nippe. 

Kui oled videotest juba maitse suhu saanud ja ihkad enamat, siis oled väga oodatud torupilli kaugõppe kursusele Viljandi Pärimusmuusika Aidas. Kursuse käigus õpitakse torupillimängu pärimusmuusika lugude kaudu. Suur osa on tantsumuusika õppimisel. Eestimaa tuntumad torupillimängijad jagavad oma teadmisi, aitavad leida mugava ja vaba pillimänguasendi ning teevad selgeks häälestamise ja pilli tehnilise korrashoiu põhitõed. 

Kursuse juhendajad on Cätlin Mägi, teda täiendavad Juhan Suits ja Merike Paberits, kes räägivad ühel kursusepäeval torupillist oma vaatenurgast. 

Ajakava:
Kohtumised toimuvad laupäeviti kell 11.00-17.00.
2022
17. september /Cätlin Mägi
15. oktoober /Cätlin Mägi
12. november /Juhan Suits
3. detsember /Merike Paberits

2023
7. jaanuar /Cätlin Mägi
28. jaanuar /Cätlin Mägi

 

ÕPPEKAVA

 

 

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised