Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Koolitus
Festivali suvekursus: Eesti ETNO 25!

25. juuli, 2022 -
27. juuli, 2022

Viljandi Huvikool (Jakobsoni 47c)

11:00

115€/130*€

*majutus Viljandi Huvikoolis

Kutsume osa saama tõelisest ETNO lööklugude karussellist 25.-27. juulil 2022 Viljandi Huvikoolis.

Kolm päeva enne Viljandi pärimusmuusika festivali saame kokku Viljandi Huvikoolis ning seame oma pillid ja hääled eelseisvaks festivaliks valmis. Juhendajad Karoliine-Lisette Kõiv ja Tomás del Real (Tšiili) viivad teid ümbermaailma reisile etnolaagrites õpitud lugudega. Miks? Sest Eesti ETNO saab sel aastal 25!

Hakkame õppima kõige gruuvikamaid polkasid ja kõige magusamaid polskasid, seame need break-ide rohketesse arranžeeringutesse ning kütame koosmängu kuumaks. Kursuse eesmärk on tuua etnolaagrite hingus ja elurõõm ka nende inimesteni, kes siiamaani etnoga on kokku puutunud vaid kontsertidel Kirsimäe laval. Tule ja mängime kokku!

Aeg: 25.- 27. juuli 2022
Koht: Viljandi Huvikool, Jakobsoni 47c, Viljandi 71004
Koolitajad: Karoliine-Lisette Kõiv ja Tomás del Real (Tšiili)
Grupi suurus: kuni 20 inimest
Sihtgrupp: täiskasvanud pillimehed ja -naised, kes valdavad vähemalt ühte pilli nii, et on võimeline kuulmise järgi lugusid õppima ning soovivad täiendada oma pillimänguoskust ja repertuaari
Majutus: Viljandi Huvikoolis saab ööbida saali põrandal oma mati ja magamiskotiga, olemas pesemisvõimalus ja köögikasutus. Majutuse soov märkida registreerimise ankeedis.
Kursuse tasu: 115€/130*€
Hinnas sisaldub:

  • laagri jooksul toimuvad ÕPITOAD
  • ühine LÕUNASÖÖK
  • *majutus Viljandi Huvikoolis

    Registreerumiseks täida ankeet SIIN.

    Makseinfo: MTÜ Eesti Pärimusmuusika Keskus SEB pangas EE691010220008039018, makse selgituseks märkige kursuse nimi ja oma nimi.
    Makse tagab koha kursusel. Kui soovite osalustasu kohta arvet, märkige registreerimisankeeti arve saaja andmed.

Juhendajad: Karoliine-Lisette Kõiv on lõpetanud pärimusmuusika viiuldaja eriala Heino Elleri nimelises Tartu Muusikakoolis. Hetkel täiendab ta ennast Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemias rütmimuusika osakonnas. Karoliine jaoks on muusika sama, mis hingamine. Tema teekond muusikas algas juba varases eas ja esimesteks muusikalisteks väljendusteks saidki laulmine ja viiulimäng. Karoliine omalooming põimib endas autorilaululikke mõtisklusi ning folkmuusika rütmi- ja meloodiamaailma. Etnolaagrites hakkas Karoliine osalema 15-aastaselt, esimest korda Eesti Etnos aastal 2012. Etnomaailma vaib paneb ta südame kiiremini põksuma ja on üks peamistest mõjutajatest, miks ta üldse muusikaga tegeleb.Karoliinet saab kuulda ja näha kollektiivides Trio Viuväuvau, Duo TRAAT ning Tidi&bande.
https://www.facebook.com/tidibande
https://www.facebook.com/duotraat

Tomás del Real on Tšiili kitarrist ja vabakutseline laulja-laulukirjutaja. Ta on välja andnud kolm sooloalbumit ning on Viljandi indie-folk duo “Don't Chase the Lizard” liige. Tomás on olnud etno liikumisega seotud juba ligi 9 aastat, nii osaleja kui ka kunstilise juhina, aga ka läbi erinevate kultuurivahetusprojektide üle maailma. Kuna ta tunneb suurt huvi rahva- ja maailmamuusika vastu, kogub ta kindlasti kokku mõned parimad Etno hitid!
https://www.facebook.com/tomas.delreal
https://www.facebook.com/dontchasethelizard

 

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised