Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Muu
Väikelaste laulu- ja mängutuba

14. aprill, 2022

Pärimusmuusika Ait, väike saal

11:00

5€ laps koos vanemaga

Väikelaste laulu- ja mängutuppa on oodatud omal jalal liikuvad kuni 3-aastased mudilased. Ja nende järel ikka lapsevanemad ka: koos laulame vanu laule, loeme liisusalme, mängime lihtsamaid laulumänge. Avame põneva laeka rahvakalendri tähtpäevade maailma ning seame esimesi tantsusamme, kuulame ja katsume pille. Tegevust leiavad nii laps kui saatja ning sedasi on hiljem kodus ka lihtsam salme ja mänge meelde tuletada.

Eestvedaja Kreete Viira on tegelenud Eesti pärimuskultuuriga teisest eluaastast peale Pelgulinna folklooriklubi juures, aastast 2002 selle juhendajana. Beebifolk sündis aastal 2008 koos Kreete esimese lapsega, tänaseks on Tallinnas tegutsemas 2 beebifolgi ja 2 lastefolgi rühma ja Tartus 3 folgiringi. Igal aastal juulikuu viimasel nädalal võib Kreete leida Viljandi pärimusmuusika festivalil läbi viimas titelaulu- ja mängutuba ning laste laulu- ja mängutuba.

Kreete on lõpetanud Tartu Ülikooli Eesti ja võrdleva rahvaluule eriala (MA), kultuurikorralduse eriala (MA) ning koolieelse lasteasutuse õpetaja eriala (BA). Tunni kestus 35-45 minutit.--
Sündmuse külastamiseks kehtivate terviseohutuse tõendamise nõuetega saab tutvuda siin.

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised