Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Koolitus
Hääleimpro kursus "Oma laulu ma leian üles"

5. veebruar, 2022

Pärimusmuusika Ait

11:00

Hääleimprovisatsioon avardab hääle väljendusvõimalusi, julgustab häälega mängima ning on muusikažanriliselt vaba. Selle kaudu saavad arglikumadki võimaluse tunda rõõmu muusikast, laulmisest ja mängulisest koos loomisest. Hääleimprovisatsioonil rühmas on võimalus väestada ja toetada inimest. Juba ammustel aegadel on kasutatud hääleimprovisatsiooni erinevatel rituaalidel või tseremooniatel. Tänapäeval saame hääleimprovisatsioonist abi oma hääle ja laulmisjulguse leidmisel.

Kursuse juhendaja Karolin Kõrre.
Karolin on lõpetanud bakalaureuse BFM-i humanitaarteadustes (muusika erialal, laulu suunal) ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia hääleimprovisatsiooni magistrantuuri. Magistris on Karolin kõrvalerialana täiendanud end rahvalaulu teemadel, juhendajaks Celia Roose.

Lisaks hääleimprovisatsioonile kasutame kursusel laulujulguse loomiseks ka lihtsamaid rahvalaule.

Kursusele on oodatud täisealised häälehuvilised. Kursusel osalemine ei eelda varasemat kokkupuudet laulmisega. Sobib nii algajale kui edasijõudnud lauluhuvilisele.

--
Sündmusel kehtivate terviseohutus tõendamise nõuetega tutvu SIIN.

Lisainfo:
Kristel Vihman
täiendkoolituste juht
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
+372 5803 1786

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised