Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Koolitus
Kodavere laalulõõna

29. jaanuar, 2022

Pala kultuurimaja

12:00

tasuta

Kodavere laululõuna ehk laalulõõna tuleb esimest korda kokku 2022. aasta jaanuaris. Eesmärk on ühises ringis laulda rahvalaule ja muid tuntud laule ning teha seda võimaluse korral kodavere keeles. Valiku laialt lauldud lauludest on kodavere murrakusse ümber pannud Eevi Treial ning usutavasti tuleb neid lauluklubi esimese hooaja jooksul hulgaliselt juurde. Siinsele rahvale laulda meeldib - seda oleme Kodavere Pärimuskeskuse üritustel varemgi kuulnud. Mõttes mõlgub ka Kodavere laulupidu, mille ettevalmistamise jaoks on Lauluklubi käimalükkamine väga hea algus.

Lauluklubi toimub koostöös Kodavere Pärimuskeskusega.

Lauluklubi juhendab Ergo Hart Västrik.

Ergo H. Västrik on ettevalmistuselt folklorist. Alates 2018. aasta lõpust on ta eest vedanud Kodavere Pärimuskeskuse tegemisi. Laulnud on Ergo esimesest klassist saati koorides aga rahvalauluga viis ta kokku gümnaasiumiastme muusikaõpetaja Celia Roose. Ülikooli ajal tekkinud huvi viis Ergo rahvakoraalide juurde ning ansamblisse Triskele. Kodavere kandi laule on juhendaja laulnud nii Triskelega kui ka koos Mikk Kirikaliga Kodavere Duos.

--
Sündmusel kehtivate terviseohutus tõendamise nõuetega tutvu SIIN.

Lisainfo:
Kristel Vihman
täiendkoolituste juht
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
+372 5803 1786

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised