Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Koolitus
Saatepillid lasteaias ja koolitunnis - jääb ära!

18. märts, 2022

Pärimusmuusika Ait

11:00

Antud kursus kevadhooajal ei toimu!

Lasteaia ja kooli muusikatunnis saab kasutada mitmeid erinevaid pille, et saata laste laulu, tantsu ja pillimängu. Lisaks klaverile on tore mängida väikekannelt, ukulelet, kitarri ja akordionit. Kursusel saab praktiseerida erinevate pillidega (väikekannel, ukulele) laulude, pillilugude, liikumiste saatmist ja tutvuda laste pilli- ja rütmimängu võimalustega. Teeme praktiliselt läbi lood, kus saab kaasata lapsi järk-järgult pille mängima laste ansamblimängus, kasutades võimalikult lihtsaid ülesandeid nende jaoks.

Juhendaja Aime Reier.

Aime on muusikaõpetajana tegutsenud 1982. aastast kuni tänaseni. Peale Rakvere Pedagoogikakooli lõpetamist alustas ta lastega tegelemist. Aime on lõpetanud Viljandi Kultuurikolledži rahvamuusika eriala ja töötab hetkel Viiratsi lasteaia muusikaõpetajana. Lisaks õpetab ta kandlemängu erinevatel August Pulsti õpistu kursustel ja TÜ Viljandi kultuuriakadeemia pärimusmuusika tudengitele. Aime on August Pulsti õpistus viinud läbi mitmeid väikekandle ja rahvakandle ning ukulele kursusi. Viiratsi Rahvamajas tegutseb ta Pilliringi juhendajana.

“Lastega on tore tööd teha, nad on siirad ja uudishimulikud ning elu algastmel on hea anda neile teele kaasa midagi ilusat, head, loovat, rõõmsameelset, ning süstida juurde pillimänguarmastust, “ räägib Aime.

--
Sündmusel kehtivate terviseohutus tõendamise nõuetega tutvu SIIN.


Lisainfo:
Margit Kuhi
haridusosakonna juht
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
+372 5568 7474

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised