Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Koolitus
Võru Pilliklubi

19. jaanuar, 2022 -
4. mai, 2022

Võru Instituut, Tartu tn 48

18:00

Käesoleval aastal jätkavad pilliklubid koosmängimist neljas Eesti linnas - Võrus, Viljandis, Tallinnas ja Tartus.

Pilliklubidesse on oodatud kõik pillimehed- ja naised, kes on juba mõnda aega oma lemmikpilli mänginud aga igatsevad võimalust õppida uusi pärimusmuusika lugusid, vahetada mõtteid ja leida võimalus teistega koos harjutada, sõltumata pillist. Tihtipeale on pilliklubid võtnud lisaks pillimängule ka gastronoomilised mõõtmed kui klubisse võetakse teistega jagamiseks kaasa lemmiktoite ning arutatakse maailmas oluliste teemade üle.

Pilliklubides õpitud repertuaari saab mängida külapidudel ja perekonnaringis ning üle Eesti toimuvates tantsuklubides või ühisüritustel. Pilliklubi juhendajad valivad õpitavad lood lähtuvalt grupist ning pillidest, millega klubisse tullakse.
Võru Pilliklubi toimub koostöös Võru Instituudiga.

Juhendaja Kadri Lepasson.

Kadri on Võrumaal elav mitmekülgne rahvamuusika valdkonnas tegutseja - muusik, tantsija, õpetaja, koolitaja. August Pulsti õpistus on tema eestvedamisel toimunud väikekandle-, rahvakandle-, karmoška- ja pärimustantsukursused, hetkel veab Kadri eest Võru pilliklubi.

--

Sündmusel kehtivate terviseohutus tõendamise nõuetega tutvu SIIN.

Lisainfo:
Margit Kuhi
haridusosakonna juht
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
+372 5568 7474

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised