Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Koolitus
Hiiu kannel edasijõudnutele Tallinnas

12. aprill, 2022 -
24. mai, 2022

Eesti Rahvakultuuri Keskus Tallinnas, J. Vilmsi 55

18:00

Hiiu kannel on isikupärase tämbriga vana keelpill Vormsi saarelt. Hiiu kandle populaarsus on Puuluubi ja teiste entusiastide tuules kasvanud viimastel aastatel peadpööritava kiirusega. Ehk on ka just sinul aeg soodsa tuulega kaasa triivida ja kursusel selle pilli hingeelu rohkem tundma õppida? Edasijõudnute kursusel kinnistatakse varem õpitud oskusi ja harjutatakse kuidas laule ja pillilugusid hiiu kandlel veel paremini saata. Kursusel osalemiseks on vajalik oma hiiu kannel. Kui sul oma pilli ei ole, konsulteeri pilli leidmiseks kursuse juhendajaga või August Pulsti õpistu kontaktiga.

Kursus toimub August Pulsti õpistu ja Eesti Rahvakultuuri Keskuse koostöös.


Juhendaja Sänni Noormets.

Sänni on pärimusmuusik ja viiulimängija, kes elab ja töötab Tallinnas. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia pärimusmuusika eriala ning tudeerinud aastate jooksul hiiu kandle mängu Janne Suitsu juhendamisel. Lisaks on Sänni valmistanud ise Rauno Niemineni juhendamisel endale pilli ja siiani sellele truuks jäänud. Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias pärimusmuusika magistri omandamise kõrval aitasid Tallinna tantsuklubi ja isekorraldatud Tallinna folgijämmid arendada hiiu kandle mänguoskust, mida Sänni nüüd kõikide huvilistega jagada soovib.


Lisainfo:
Margit Kuhi
haridusosakonna juht
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
+372 5568 7474

 

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised