Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Koolitus
Tallinna Pilliklubi

18. jaanuar, 2022 -
15. märts, 2022

Eesti Rahvakultuuri Keskus Tallinnas, J. Vilmsi 55

18:00

Käesoleval aastal jätkavad pilliklubid koosmängimist neljas Eesti linnas - Võrus, Viljandis, Tallinnas ja Tartus.

Pilliklubidesse on oodatud kõik pillimehed- ja naised, kes on juba mõnda aega oma lemmikpilli mänginud aga igatsevad võimalust õppida uusi pärimusmuusika lugusid, vahetada mõtteid ja leida võimalus teistega koos harjutada, sõltumata pillist. Tihtipeale on pilliklubid võtnud lisaks pillimängule ka gastronoomilised mõõtmed kui klubisse võetakse teistega jagamiseks kaasa lemmiktoite ning arutatakse maailmas oluliste teemade üle.

Pilliklubides õpitud repertuaari saab mängida külapidudel ja perekonnaringis ning üle Eesti toimuvates tantsuklubides või ühisüritustel. Pilliklubi juhendajad valivad õpitavad lood lähtuvalt grupist ning pillidest, millega klubisse tullakse.
Tallinna Pilliklubi toimub koostöös Eesti Rahvakultuuri Keskusega.

Juhendaja Sänni Noormets.

Sänni on pärimusmuusik ja viiulimängija, kes elab ja töötab Tallinnas. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia pärimusmuusika eriala ning tudeerinud aastate jooksul hiiu kandle mängu Janne Suitsu juhendamisel. Lisaks on Sänni valmistanud ise Rauno Niemineni juhendamisel endale pilli ja siiani sellele truuks jäänud.

--
Sündmusel kehtivate terviseohutus tõendamise nõuetega tutvu SIIN.


Lisainfo:
Margit Kuhi
haridusosakonna juht
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
+372 5568 7474

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised